Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy öreg kutyám...

Lehetséges, hogy öreg kutyám folyamatosan fél?

Figyelt kérdés
Van egy kis/közepes méretű keverék kutyám, 12 éves a testvére tavaly karácsonykor halt meg, idáig neki semmi baja nem volt, de pár hete behúzódik az óljába és nagyon ritkán jön elő, de ha bent van ugat/sír. Enni eszik, inni iszik, a hideget tavaly is bírta. Mi lehet a baja?
2016. nov. 10. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Beagle?
2016. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Miért lenne beagle?
2016. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kéne vinni, pláne ha már hetek óta tart a dolog...
2016. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövő héten kihívom az állatorvost, e látszólag semmi baja, most is ugat, nézek az óljába, összetekeredik és néz rám szomorú szemekkel, ahogy eljövök ugat tovább. Nem beagle, teljesen keverék, beazonosíthatatlan, úgy mentettem meg őket az árokpartról.
2016. nov. 10. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy fáj valamije. Nézesd meg orvossal. Ne házhoz hívd, hanem inkább vidd be egy felszerelt rendelőbe.
2016. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már pár hete tart, talán nem kéne még egy hetet várni. Egyébként se kihívni kéne, hanem elvinni hozzá.
2016. nov. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvittem tbbször is, a kutyával minden oké, csak idős.. Nem értem szegény mostmár tényleg hetek óta masszívan nem jön ki az óljából és csak nyüszít, ugat, de ha elviszem sétálni semmi baja. Eszik/iszik, kakil, pisil tényleg olyan mintha bedilizett volna.
2016. dec. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!