Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ha az egyik...

Mit lehet tenni ha az egyik családtag folyamatosan kisajátítja a kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy mentett csivava-jellegű kutyusom, és sajnos úgy adódott, hogy haza kellett költöznöm a szüleimhez, a kutya persze jött velem. Na de már napi szinten megy a vita a családban, különösen az anyám miatt, aki "kisbabaként" kezeli a kutyámat... Eddig nálam aludt, de anyám szó nélkül fogja és átviszi magához és az ágyban altatja maga mellett, vagy ha apám rászól (mert ő nem akarja a kutyát az ágyba), akkor a fekhelyét a szobámból átviszi magához... Apukám már olyan mérges, hogy azt mondta, hogy agyonveri a kutyát, mert már anyámmal is ordított ő is meg én is, hogy fejezze be, de nem, csinálja tovább... Ráadásul anyámnak van egy macskája, akivel meg kb semmit sem foglalkozik... Mit lehet tenni? Tudom, elköltözni, na de addig?
2016. nov. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha apád ilyen agresszív, akkor ott komoly családi viták lehetnek és mindenki szenved tőle. Kérj jogi segítséget, bár, ha anyukádnak ez eddig megfelelt, akkor sorry.


Hány éves vagy? Meddig szándékozol otthon lenni? Nemed?

2016. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bezárni a szobád ajtaját kutyástul.

Apáddal beszélj inkább szerintem, hogy ne a kutyára legyen mérges, mert nem ő tehet róla, legyen kicsit türelmesebb, mert ez csak egy ideiglenes állapot, és próbáljátok meg együtt kezelni anyádat valahogy.

2016. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd sokat sétálni, hogy ne legyen otthon, zárd be a szoba ajtódat
2016. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!