Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta mennyi idő az, amit...

Naponta mennyi idő az, amit ténylegesen a kutyára szántok?

Figyelt kérdés

A mi kutyusunk kinti, nagyon ritkán jön csak be. Négyen vagyunk a családban.

Reggel fél óra, 2 körül egy óra, 4-6-ig séta, és este 1 óra amíg ténylegesen vele foglalkozunk, tehát összesen nagyjából napi 4,5-5 óra amit velünk tölt. Ezen kívül persze amikor jövünk-megyünk az udvaron, vagy valaki kerti munkát végez, akkor is ott van, kap 1-1 simit, és mindig jön velünk mindenhova. Én úgy érzem, hogy amikor hazaérek a suliból az egész délutánom szinte az övé, mégis ha így elkezdünk számolni, akkor ez összesen nagyon maximum a nap negyede.

Érdekelne, hogy a ti kutyátok mennyi időt tölt veletek? Kérlek azt is írjátok meg, hogy lakásban, vagy kertben él a kutyus.

(Bár ha azt nézem, hogy panelban a napi munka + utazás + ha éjszaka mondjuk ki van zárva a lakásban a kutya a hálóból, akkor is egyedül tölt mondjuk 17-18 órát, ehhez viszonyítva pedig szerintem a mi mennyiségünk sem rosszabb.:D)

Nálatok hogy van?



2016. nov. 12. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5-5,5 óra bár ő benti-kinti tartású,kis mozgás igényű kutyus
2016. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A miénk csak benti, szinte egész nap szeretgetve van, vagy épp játszunk, vagy valami hülyeséget csinál vagy csak alszik. Sétálni 2-3 órát szoktunk vele 3 részre osztva reggel és este eü. séta, délután egy hosszú 1-1,5 néha 2 órás.
2016. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi panelban lakunk. Reggel és este kb 20 perces eü séta, délután (mikor suli után hazaérek) van a 'nagy' séta, ami 1-1,5 órás + még otthon 30 perc intenzív játék, néha feladatozás (pl trükk tanítás, gyakorlás) is. Én hétköznapokon 7:30-tól nem vagyok otthon, 15 órára érek haza, addig egyedül van. Szinte egyből megyek vele sétálni. Hétvégén természetesen másképp vannak a dolgok, több idő jut rá, próbálok kutyás programokat is szervezni (pl kirándulás). :)
2016. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!