Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buta kérdés, de 6,5 hós kutya...

Buta kérdés, de 6,5 hós kutya tüzelhet?

Figyelt kérdés

Hülyén érzem magam,de fel kell tennem a kérdést. Szóval ma a szuka kutyám felugrott a kan kutyánk (a kan 4 hós) hátára és imitálta a párzási mozdulatokat.

A fejemben egyből az fordult meg,hogy esetleg taníthatja a kicsit,hogy kell csinálni? Hülyeség?


Jövőre akartuk csak ivartalaníttatni... :/ de lehet h előrébb kellene hozni a dolgot.


2016. nov. 13. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Dominancia, nem szabad hagyni. Tiltani kell. A tüzeléshez nem sok köze van, de 6,5 hónaposan is elkezdhet tüzelni egy kutya csak az kicsit korai.
2016. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyből tiltottam. Erőszakos a szuka. Rengeteg oldal jellemzést tudnék róla írni. Illetve nagyon korán ért szerintem. Tehát már most sem enged be senkit a kapun pedig még kölyök szinte. Ki nem állhatja az állatokat,ha macskát lát az udvarba (vagy sünit,legyet,méhecskét) azonnal támad. De engem meg maximálisan tisztel és szótfogad nekem!


A kicsire sokszor "ráförmed",aki már van hogy "sírni" kezd tőle. Pedig a szula nem bántja,csak megmutatja a fogait.

2016. nov. 13. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Tüzelhet, de ez nem az. Így fejezi ki a dominanciáját a másik kutya felett.
2016. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Simán tüzelhet egy szuka ilyen idősen. Nem 1 és nem is 2 kutyáról tudok, aki ilyen idősen lett ivarérett. Többek között az enyém is.
2016. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a dominancia miatt borzolja fel a szőrét ha ugat?
2016. nov. 13. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Az adding oke, hogy teged most meg tisztel, de az ilyen dominans, szocializalatlan kutyakkal eleg sok baj tud lenni. Ne halogasd azt a mutetet, es kezdd el suliba hordani, amig meg nem tart ott, hogy tepkedni kezdje a kicsit. Ha pedig nem teszel meg most a dolog ellen, teged is fog.
2016. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez nem tüzelés, hanem dominancia, de ettől már a kora miatt bármikor tüzelhet is.

Jobb lenne hamarosan megműteni.

2016. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,megteszek mindent!
2016. nov. 14. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!