Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám (9 hetesen és pár...

A kiskutyám (9 hetesen és pár naposan) hamarosan haza hozzuk. Elvileg kb.2 órás út lesz. Mit vigyék magammal?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy vannak kutyák akik bekakilnak vagy behánynak a kocsiba....

(Azért ennyi idősen hozzuk el mert így lesz a téli szünetem és így az elején egész nap vele tudunk lenni )



2016. nov. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami doboz, benne némi ruhaanyag.Legyen tartalékban is. Plusz papírtörlő, ha pisil, vagy hány.
2016. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A tenyeszto altalaban nem adni neki enni plane ha jelzed ekkora utat tesztek meg, igy nagy eselyel sem hanyni sem kakilni nem fog (a mienk 3 oras utat (vegigpukkantgatta:P). Javaslom, egy Kutyaszallito doboz beszerzeset (amiben kesobb is kenyelmesen elfer ha megno, es biztonsagosabb az utaztatasa is) es egy jo "budos-szagos" (lenyeg legyen rajta a szagotok) ruhadarabot amit betehetsz melle kesobb is, esetleg valami ragni valo jatekot/kotelet (ne etelt) amivel picit levezetheti a streszt. Mindenkepp kerj mama pokrocot, megkonnyiti szamukra a valtozas elfogadasat. Ha tenyesztotol veszed akkor amugy is alaptartozek.


Nagyon fog sirni, de lehetoleg ne nyugtatgassatok csak celiranyosan menjetek haza es hagyjatok, hogy o keresse a ti tarsasagotok.

2016. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ha este kezd el sírni akkor is hagyjuk vagy akkor azért megvígasztalhatjuk????

2016. nov. 16. 07:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden kutyus sír, lehet, hogy a tietek sem fog. Én kértem a tenyésztőt, hogy ne adjon enni a picinek, így nem hányt és nem is pisilt be az úton. Kaptunk egy alom szagú rongyot vele, azt néha szagolgatta. Mi még a tenyésztőnél játszottunk vele egy kicsit, így könnyebben eljött velünk.

Az első néhány éjszaka úgy telt, hogy vele aludtam és pár óránként kijártunk pisilni. Lefekvés előtt jól lefárasztottuk, így jót aludt és nem sírt.

Én keltettem fel, hogy vigyem pisilni, csak szédelgett kifelé utánam.

2016. nov. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 kutyám van. Teljesen mások. Egyik sem hányt a kocsiban mikor hoztuk öket,pedig mi is 2 órás utat tettünk meg.


Az egyikük 3 napig nem evett,nem ivott,csak feküdt.. szomorú volt. Ő háztól való volt.

Míg a másik tenyésztőtől,ő azonnal elkezdett játszani,rohangálni,boldog volt,tehát tényleg azt mondom,hogy senki sem tudhatja előre,hogy fog viselkedni. Az útra dobozba tedd mindenképp,mert volt már részem hányós kutyában. Igen kellemetlen tud lenni.

2016. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Már szóltunk hogy tegyenek be hozzá rongyot hogy a szaguk rajta legyen...

2016. nov. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!