Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haza utazzak Mo-ra Juniusban...

Haza utazzak Mo-ra Juniusban egy hora, ugy h pozitivat teszteltem ketszer is, tehat valoszinusitheto h babos vagyok? 24 oras repulout lenne.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ne?
2011. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ajanljak a repulest az elso trimeszterben, de addig meg 2 honap van, tehat lehet hogy pont betoltod a 12. hetet. Szerintem mindenkepp menj el orvoshoz egy-ket heten belul, nem tudom merre laksz, mik a szokasok, en is kulfoldon elek, es itt 8-10 hetesen van az elso kontroll. Ha ketsegeid vannak, beszeld meg a dokiddal, o mit javasol, de amugy problemamentes terhessegben lehet repulni majdnem a vegeig.Ha megis a repules mellett dontesz, mindenkepp viselj kompresszios zoknit, gyakran kelj fel setalni egyet, es igyal sok vizet, mert a repulon szarazabb a levego!

Sok boldogsagot!

26 hetes kismama

2011. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. en az ut hosszusagatol felek. Dokihoz bejelentkeztem de csak sajnos apr 27-re kaptam idopontot. mara nem volt es jovo heten munka miatt utaznom kell. Igaz repulo, de egy 3 oras ut. Ezt sajnos nem tudom letorolni. remelem nem lesz semmi baj. En csak az ut hosszusaga miatt aggodtam h azert 24 oras ut az kemeny... foleg van egy 21 honapos leanykam...
2011. ápr. 14. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A lányoddal nem repültél még haza akkor?Szerintem nem lesz semmi baj,csak tartsd be amiket írnak repülésre terhesség alatt!:))

A kislányod miatt meg ne aggódj,vannak olyan ismerőseim akik évente 2x teszik meg a London-Sydney távot 2 éves lányukkal,pár hónapos kora óta!:) csak legyen nálad a kedvenc játéka,könyve,cumija stb!

Boldog babavárást!:))

2011. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!