Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben hozhatjuk majd haza a...

Miben hozhatjuk majd haza a picit? 1 órás út kocsival. Babahordozó van, de félek az nem túl kényelmes lesz neki, főleg pólyában. Mózeskosár megengedett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak, ha beköthető a mózes akkor viheted benne a babát.

Minek a pólya???

2011. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apa felhozta a hordozót az osztályra és abba tettük. Nem volt neki kényelmetlen szerintem, végigaludta az utat, 60 km. Itthon olyan édes volt, kiraktuk az ágyra, még aludt, de nem akartam, hogy tovább legyen a hordozóban, és olyan nagyokat nyújtózkodott ébredés közben.

Pólyát itthon használtuk.

2011. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, minek a pólya? Egyébként egyértelmű, hogy a babahordozóba tedd, nagyon kevés olyan mózes van, amit be lehet kötni, de azoknak is rettentő rossz a töréstesztje. Egy nagyobb fékezésnél simán oldalra gördül benne a baba, ebben a korban nagyon könnyen sérülhet a nyakuk.
2011. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pólyában és hordozóban? Megnézném :)


Kizárólag hordozóban engedik haza, mert mást nem lehet szabályosan bekötni az autóba. Én is láttam már autóban mózest - elvileg megbüntethetnek érte, pólyában tartásért szintén.


Nem lesz semmi baja annyi idő alatt, ne aggódj!

2011. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak beköthető mózesek, amiben a babát is be lehet kötni, azért nem büntetnek. A pólya butaság, majd otthon belerakod, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, a haza útra felesleges. A hordozóban nem lesz semmi baja, annyira nem törékenyek ezek a kis manók, csak úgy néznek ki.

Jó babázást!

2011. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha nem leszek hasznos, de hirtelen meglepődtem. Amikor a legkisebb gyerekemet hazavittük (17 éve) akkor még nem is voltak babahordók, betettük a mózest a hátsó ülésre,valakinek még kosara sem volt, fogta a pólyában a babát :))))Egyértelmű,hogy már sokkal biztonságosabbak a babahordók, de fura lesz (gondolom lesz még pár dolog, amire rácsodálkozom)

Jó babavárást :))))

2011. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elég drága hazaút lenne ebben a felállásban kedves utolsó,ha rendőrökkel találkoznának.
2011. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!