Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pestigon csepp eltavolitja...

A pestigon csepp eltavolitja a bolhakat?

Figyelt kérdés
Elolvastam a hasznalati utmutatojat es azt irja hogy bolhak okozta fertozesek kezelesere..azt is orja meg hogy a leszitmeny azonnali rovar olo hatast gyakorol..nemtudom hogy jo lenne e a kutyamnak mivel nem olyan szinten van kivakarva a szore hogy a bor latszik csak meg van neki ket helyen kopva..probaltam mar a piretmixet de az nem hasznalt..a boltba azt a keszitmenyt javasoltak.. szerintetek?
2016. márc. 3. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos látta már? A kutya környezete lett bolhapetementesítve, vagy csak az állatot kezelted?
2016. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindketto. Nyaron is olyam samponnal mostam ami eltunteti a bolhakat. Az se segitett. Pedig nincs benne olyan sok.
2016. márc. 3. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy bolha okozza a problémát és nem valamilyen atka vagy gomba? Néhány bolha nem okoz akkora viszketést a kutyának, hogy kivakarja a szőrét.
2016. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha bolhaallergiás, akkor de.

A vele élő többi állat is le lett kezelve? Mondjuk ha a szomszéd macska hordja be a bolhát, azzal nem sok mindent lehet tenni.

Advantixot próbáld meg, a pestigon elég szutyok márka.

2016. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat mar nincs rajta kivul mas allat. Nemreg pusztult el a macskank. Hat szerintem nem atkas azert nem olyan kornyezetbe van meg apoljuk.. csak amikor elhoztuk mar akkor volt benne bolha es amikor megfurdettuk valoszinu hogy nem pusztult ez az osszes..m
2016. márc. 3. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát a sampontól ne is várj csodát, az nem arra való, hogy kiirtsa a kutyából a bolhát. Frontline spray-vel kell lefújni, ha rendesen bolhás, az kiöli belőle két perc alatt. A doki nem mondta? :/
2016. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mentem el allatorvoshoz csak ide a patikaba. Ott kerdeztem hogy mit ajanlanak es ezt mondtak. Ideadtak a hasznalatiutasitast olvassam el ha ugy gondolom hogy jo lesz akkor majd menyjek. De ugy gondoltam hogy eloszor inkabb megkerdezem hogy jo e ez a csepp
2016. márc. 3. 23:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Kutyára havonta kell tenni spotont. Vagy nyakörvet veszel, ami több hónapig is véd. Nem kell ahhoz saját állat, hogy bolhát szedjen össze a kutya. Milyen testsúlyú a kutyád?

Az Expot 15 kilóig elég baráti áron van.

2016. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat stafford olyan 30 kilo korul lehet
2016. márc. 4. 00:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rendesen ápoljátok még könnyen lehet atkás. Ezt akár hozhatta az előző helyről is, de más kutyától, állattól is összeszedheti. A legtöbb kutyában kimutatható a jelenléte, de nem aktivizálódik, sok esetben csak akkor jön elő, ha legyengül a kutya immunrendszere. Talán érdemes lenne egy bőrkaparék vizsgálatot csinálni.
2016. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!