Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek barna vagy fekete-...

Szerintetek barna vagy fekete-fehér huskyt vegyek?

Figyelt kérdés
Nemtudom melyiknél döntsek. Mindkettő tetszik. Melyikhez áll jobban a kék szem?

2016. nov. 16. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Fekete fehér
2016. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amúgy ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkeznek? Nincs pl. a barnának valami komolyabb betegsége?
2016. nov. 16. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Mielőtt vennél egy kutyát, azért szétnézhetnél menhelyen is. A menhelyi kutyák sokkal ragaszkodóbbak, hálásabbak lesznek az új gazdájukhoz. Itt pl van pár husky:

[link]

2016. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húúú, bárcsak lenne ilyen menhely szerbiában is :/. Sajnos itt rengeteg kutyát dobnak ki az utcára. Hétvégente 20 kutya kerül menhelybe. Amúgy felhívtam az itteni menhelyt és nincs nekik Huskyjuk sajnos :/. Van egy keverék kutyánk azt a menhelyről hoztuk és még mellé szeretnék egy huskyt is és azért kérdezem hogy milyen szinűt válasszak mivel a barna mostanában nagyon megtetszett de nemtudok dönteni :/. Amúgy köszi a segítséget és a pozitiv választ! :)
2016. nov. 16. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt már menhelyi kutyánk, de most fajta tiszta van. Nem igaz, hogy sokkal ragaszkodóbb a menhelyi. A vásárolt is lehet az. Nálunk így van. Épp a menhelyi volt bizalmatlan, harapós.
2016. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a barna tetszik akkor legyen az, a kék szem szerintem speciel nem áll jól neki, és pl nekem a szürke, fekete-fehér és fehér jobban tetszik. A fekete-fehérnek áll legjobban a kék szem, de inkább ne szín alapján válassz. Nézd hogy hogyan viselkednek és pl figyeld melyik aktív, melyik lusta, domináns-kevésbé domináns, nyugodt...stb... :)
2016. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát oké akkor szerintem a fekete-fehér lesz de a fehér is szép de eléggé ritka errefelé. Amúgy inkább pörgősebb husky kellene mivel énis elég pörgős vagyok. Szeretek futni és sportolni is. Jelenleg focizom. Haverjaimmal eltudnánk menni hetente 3-4szer sétáltatni a kutyákat. Az jó ötlet lenne ha egy keverék (kb. 1 éves) kutyával összeszoktatnám. Ő is a mi kutyánk és nőstény és úgyszintén nőstény huskyt is akarok venni csak nemtudom hogy jönnének ki egymással. Amúgy kistermetű kutyáról van szó és elég barátságos. Abszólút nem harap és csak néha megugati a macskákat,embereket. Szerintem nagyon jót tennék ha szereznék neki egy jó barátot akivel együtt játszhatna mivel elég sokszor volt már olyan hogy szemetet szétrágta és elég sokszor ez miatt meg is volt büntetve. Amúgy mikor vonyít a husky? Amikor kedve tartja és rájön vagy mikor valami fura hangot hall? Amúgy kölyökkorában ha nem tanítom vonyítani, akkor nem fog tudni mikor felnő?
2016. nov. 16. 22:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hetente 3-4 séta? Az egy husky-nak SEMMI! Egy lustább husky is igényel naponta 2 óra sétát, nem hogy a pörgősebb. Nézz még egy kicsit utána a fajtának kérlek, mielőtt veszel egyet... Amúgy ne szín szerint válassz, főleg, hogy a kék szem elég ritka, azt nézd, hogy normális tenyésztőtől kerüljön hozzád a neked megfelelő jellemű kutya!
2016. nov. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A többi kérdésedre a válasz: te tudod, hogy jön ki a kutyád más kutyákkal. Ha jól szocializált, jól nevelt, akkor nem lesz gond, ha viszont nem, akkor ne vegyetek még új kutyát, neveljétek meg az elsőt.

Vonyítás :ez milyen kérdés már, természetesen magától tudja a kutya.

Nem te vagy az a srác, aki nemrég nem tudta eldönteni, hogy husky-t vagy szamojédet vegyen? Mert rád is igaz, amit ott írtam: te még nem vagy felkészülve egy szánhúzóra. Nem egyszerű fajta, neked meg se a tudásod, se a tapasztalatod nincs meg ahhoz, hogy ilyen kutyát vegyél.

2016. nov. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Obecse(es a menhely) nem Szerbiában van? Nekünk onnan van a mentett kutyánk.


Ha csak a szin számít akkor barna fehér, ritkább. De erősen javaslom ,h kutya vásárlásnál ez bármilyen szinten is befolyásoljon.

2016. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!