Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban kiskutyátok hol alszik?

Panelban kiskutyátok hol alszik?

Figyelt kérdés
Ha veletek alszik hova pisil/kakil? Hogy oldjátok meg? Van kutyapelus,de csak akkor csinál rá,ha azonnal odateszem,amugy össze vissza pisil:/ az enyém lassan 7hetes lesz.

2016. nov. 17. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Mióta van nálad, hogy még csak 7 hetes lesz? 8 hetes koráig el sem lehet választani a kölyköt az anyjától...

Ennyi idősen ne várd még el tőle, hogy vissza tudja tartani. A pelenkát meg sürgősen dobd ki, azzal csak azt tanítod neki, hogy végezheti a lakásban a dolgát.

Az elején vidd le 2 óránként, de evés, alvás után mindig. Ha kint pisil/kakil, nagyon dícsérd meg, de ha bent történik baleset, akkor se szidd le.

Ez egy ekkora kutyánál több hetet, akár hónapot igénybe vesz, míg szobatiszta nem lesz, addig ilyen gyakran le kell hordani. De egy panelban élő kutyának felnőtt korában is szüksége ban legalább 3-4 sétára naponta, ebből egy hosszabb, lefárasztós, más kutyákkal játszós kell hogy legyen.

2016. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Pici korában az ágy mellett kutyakosárban aludt, később az ágyban, a lábunknál

Pisilni, kakilni pedig természetesen séta alkalmával az utcán

Előtte pedig, amíg még nem volt szobatiszta, mindenhová, idővel megtanulta, hogy csak az előszobában a kőre, aztán már csak az utcán.

Idős korára pedig már nem tudta visszatartani sokszor, akárhányszor vittük le, de akkor is mindig csak az előszobába pisilt. Még később pedig, az utolsó hónapjaiban pelus volt rajta egész nap, mert folyton szivárgott a pisi szegénynek.

2016. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy még nem vihetem le,mert nincs meg még az összes oltása
2016. nov. 17. 10:42
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

A pelussal semmi baj..

Nem lesz rögtön szobatiszta azt tudnod kell...

Mekkora?

2016. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Pisilni a ház elé leviheted.
2016. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 elwera ***** válasza:
29%
Nálunk szinte az egész lakásban padlócsempe volt lerakva, arra pisilhetettek a kicsik. Vettem pár csomag szalvétát, azzal töröltem fel, utána felmostam. Kb fél évig, igen sűrűn kellett takarítani utánuk.
2016. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 elwera ***** válasza:
25%
Szalagparkettànál, vagy padlószőnyegnél nem tudom mi lett volna.
2016. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Mikor panelban voltam kölyökkutyával, egyszerűen nyitva hagytam neki az erkélyajtót és oda járt ki.
2016. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Jézus mária!Ennyi felelőtlen,hozzá nem értő állatkínzót...
2016. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolsó, ezt kifejtenéd? Én írtam egyébként, hogy ki volt nyitva neki az erkélyajtó. Na most ha ennyiből leszűrted, hogy felelőtlen állatkínzó vagyok, akkor csak "gratulálni" tudok.


Tájékoztatásul: a kutya leginkább csak éjszaka végezte a dolgát az erkélyen, amikor aludtunk és nem bírt idejében felkelteni (és mellesleg, nyár volt), teljesen normálisan volt egyébként szobatisztaságra szoktatva és naponta többször levive sétálni és játszani. Vagy a paneltartással szemben van kifogásod? Azzal, hogy lakásban van tartva egy kutya? Biztos jobb nekik egész életüket egy kertben leélni egyedül, sétáltatás nélkül... ezért ad némelyik állatmenhely csak úgy örökbe, ha a kutyát nem kizárólag kinti tartásra vinnék, de biztos ők is állatkínzók.

2016. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!