Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sosem lesznek szobatisztak?

Sosem lesznek szobatisztak?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve. Kef kutyam van 6 es 7 honaposak. Itthon vagyunk mindig visszuk oket ki 2-3 orankent.


Megis pl ma is mig furodtem fel orat bepisilt az egyik...


Ejszakat kibirjak ha velunk alszanak az agyon dw mig dolgozunk mindig van kaki pisi minden...


Nem tudom mar mit csinaljunk veluk.


Reggel ferjem felkel viszi is oket. Amig elkeszul megont kiengedi oket. En felkelek en is kiviszem oket. Mielott elindulok meg egyszer kimegyek veluk. Ezek 5 perces setak.


Aztan hazaerunk azonnal engedjuk ki oket. Amig takarotunk. Mwgyunk egy hossz setara a parkba vagy a kertben kint jatszanak amig en vacsit csinalok. Onnantol megint legalabb 2x kimennek es meg egyszer kozvetlen lefekves elott.


Ennel tobbszor mar lehetetlen. Az oke hogy esetleg amig meloba vagyunk nem birjak ki de amikor itthon vagyunk?! Csak oda kene menniuk az ajtohoz vagy valami...



2016. nov. 17. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kezdtétek el a tanítást? Milyen módszerrel? Jelenleg ezen felül mit használtok? Ha elkapjátok őket, hogy bent ürítenek, egy rászólás, kisebb büntetés mehet. Kint pedig a dicséret.
2016. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos konkretan szinte sosem sikerul oket rajta kapni...


Ha megis akkor leszidom es gyorsan megyunk is ki.

2016. nov. 18. 06:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért vállaltatok be egyből két kutyát, ha a nevelésben, kutyatartásban nem vagytok annyira tapasztaltak? Két kutya tartása jelentősen nehezebb, hisz főleg egymást követik, egymásra figyelnek, nem rád.
2016. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szobakennelben tartást még kipróbálhatjátok arra az időre, mikor nem tudtok rájuk figyelni. Megfelelő beszoktatás után oda jellemzően nem ürítenek, hisz az a saját fekhelyük.
2016. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi is a kennelen gondolkodunk illezve a 3nmes eloszobán ahova el tudjuk zarni oket.


De az nem jelentene hogy csak a kennelben lenne szobatoszta? Elobb utobb az egesz lakasban is?

2016. nov. 18. 16:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 8-10 orara nem keves nekik a 3nm?
2016. nov. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!