Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukazusimnak mennyit kellene...

Kaukazusimnak mennyit kellene enni?

Figyelt kérdés
Van egy fel eves kaukazusi szukam. Mikor kicsi volt elvolt maradva a testvereitol ahonnan hoztuk es orvos is azt javasolta hogy etessuk mert utol kell ernie magat. Es olvastam hogy ha eleri a vegso meretet akkor termetehez kepest kevesebbet eszik majd.. Most tertem at nem reg a napi egyszeri etkezeshez. Nyers daralekhust szoktam fozni neki..1.5 kilos hust megeszik nagyon siman egy evesre..es ehhez neha tap is van keverve..ez sok? Vagy amig kolyok addig ilyen belpoklos lesz? Terjek at inkabb a napi 3 etkezesre mint mikor picike volt? Azert is tertem at arra hogy mar csak egyszer adok neki egy nap mert nem evett tobbszor. Kitettuk neki de csak este volt ehes mindig
2016. nov. 18. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
21%

Inkább 2x kellene még fél évesen, de nem baj ha 1x adsz neki, de akkor elegendőt.

Lehetőleg minél változatosabban etesd, hogy elég tápanyag jusson a szervezetébe és hogy megerősödjön. Jó, hogy adsz neki húsfélét , farhát nyak fej láb csirkét pulykát. Ehez adj tésztát vagy rizst és ha van maradék levest is adhatsz neki abban sok a vitamin. Kölyök kutyának való húskonzervet nagyon szeretik.

Meg persze tápot is adhatsz neki, de én szeretem magam készíteni az ételűket:)

2016. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!