Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak enni?

Vincze Lilla 0809 kérdése:

Mit adjak a kutyámnak enni?

Figyelt kérdés
VanVan egyegy rotvejlerrottweiler kiskutyám mit adjak neki enni?

2016. nov. 9. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan van a kutya, mit evett eddig? Azt kell kapnia először amit eddig kapott, fokozatosan lehet váltani másik, jó minőségű tápra (Acana, Orijen, Brit Premium például)
2016. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először tanuld meg leírni a fajtája nevét

Honnan hoztad? Én B.A.R.F.-ozok,de jó lenne egyenlőre azt kapnia amit eddig kapott. Utána dönthetsz a drága,de kisebb időt és ismeretet igénybevevő tápos etetésnél,vagy,azegészségesebb de nagyon körülményes BARF-os etetésnél. Az átállás mindig fokozatos legyen. Most egyenlőre kapja 1-2 hétig azt,amit eddig,utána csak kis keveréssel,majd egyre többelll kapja az adott ráppot/húst

2016. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*Bocsi a hibákért
2016. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom törzskönyves ès tenyèsztőtől vetted...szóval azt javaslom azt add neki, amit eddig a tenyèsztő!

Utána fokozatosan szoktasd át másra, de mindenkèpp minősègi legyen, főleg amíg pici!


Utána én a Barfot javaslom, nekünk nagyon bevált. Nèmet juhászom van, èvek óta így etetem. 5 éves, remek kondiban van, a fogai is rendben vannak és makk egészsèges.

2016. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először még azt, amit ott kapott ahonnan elhoztad, aztán fokozatosan átszoktatható. kölyköknek a legjobb kell, mert meghatározza a fejlődésüket.

Ha még kicsi pl: a webtáp.hu-n van egy csomó kölyök kutyatáp a brit care puppy nagyon jó, amúgy majd a felnőtt Rottinak akár van az Eukanuba Rottweiler-tápja ami nekik lett fejlesztve.

2016. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!