Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nagyon rosszak a...

Tényleg nagyon rosszak a Cerberos iskolák? TapasztalatOk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért lennének rosszak? :OOO az egyik legjobb kutyaiskola
2016. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden iskolának vannak kedvelői és vannak nem kedvelői. Ki kell próbálni és eldöntheted, neked megfele, vagy sem.
2016. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma voltunk, sők rosszak hallottam róla, de jó volt
2016. nov. 20. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az iskola sokat változott az utóbbi pár évben, a kiképzők 80%-a lelépett, ezért hallhatsz róluk mindenfélét. Én is belefutottam olyan hírekbe, amik alapján inkább nem ajánlanám, de őszintén szólva lövésem nincs, hogy az új kiképzőkkel milyen irányba viszik tovább az iskolát. Érdeklődve várom, hogy kiderüljön, mit csinálnak ott mostanában :)
2016. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltak körülöttük hatalmas botrányok és lehetett hallani nagyon csúnya dolgokat. Első kézből is hallottam olyanokat, ami után messze elküldtem volna onnan minden érdeklődőt és szívem szerint bezárattam volna minden cerbit, hogy még több kutyát ne tegyenek tönkre. De igaz, hogy az elmúlt egy évben csend van körülöttük, én is kíváncsi lennék merre változtak.
2016. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!