Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eukanuba vagy DaDo? Dado...

Eukanuba vagy DaDo? Dado Puppy Large Breed vs. Eukanuba Puppy & Junior Large Breed.

Figyelt kérdés

És most ne azt mondjatok hogy kisérletek....stb...

Hanem hogy az összetevei melyiknek jobbak!(nagytestű kölyökkutyának)


DaDo:


csirkehús (min. 27%), kukorica, rizs (min. 8%), csirkezsír, cikória (frukto-oligoszacharidok FOS), csirkefehérje kivonat, növényi olaj (Omega-6), halolaj (Omega-3), jukka kivonat, kondroitin és glükozamin, élesztő, kolin klorid, ásványianyagok, természetes vitaminok védett formában és nyomelemek biológiailag hasznosítható formában.



Eukanuba:



csirkehús (>24%), kukorica, búza, cirok, állati eredetű zsiradék, rizs, szárított cukorrépapép, tojáspor, csirkekivonat, halolaj, szárított sörélesztő, szárnyashúsliszt, kálium-klorid, konyhasó, DL-metionin, glükozamin-hidroklorid, körömvirág kivonat, kondroitin-szulfát.


2010. ápr. 29. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehérje mind a kettőben ugyanannyi, 26 %. Az A és a D vitamin a Dadoban magasabb, az E az Eukanubában. Mind a kettő tartalmaz glükozamint és kondroitint. A dadoban magasabb a hústartalom, abban nincs búza és alacsonyabb az energia tartalma. Szerintem a Dado a jobb egy kicsivel, én azt venném.
2010. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akiteki ***** válasza:

Attól függ milyen kölyök.

Nálunk a Flatazor a 27 % fehérjével sok volt a nagytestű kutyámnak, azért tértem át az eukanubára.

2010. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!