Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalaníttatjátok kutyáitoka...

Ivartalaníttatjátok kutyáitokat, macskáitokat? Igénybe szoktátok venni az akciókat? És ha igen, ez mennyit segít nektek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen és igen.

Nőstény macska:nem nyávog cicakuki után, nem lesz gennyes méhgyulladása(meg még 10 másik betegsége), nem lesz vemhes

Kandúr macska:nem balhézik a többi macsekkal kandúrral, nem csinálja fel a lánycicákat, nem jelölget, nem lesz hererákja.

Szuka kutya: nem vérzi össze a házat tüzeléskor, nincs gennyes méhgyulladása, nem lesz vemhes, nem kaslat a pasik után, kevésbé lesz domináns.

Kan kutya: nem jelölget (annyira), nem bunyózik, nem lesz nemi betegsége, nem szökik.

2016. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az utolsó kérdés az anyagiakra vonatkozik.
2016. nov. 24. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ivartalanítottam a kutyámat. S nem, nem vettünk igénybe akciót, mert az állatorvosunknál annyiba került az ivartalanítás, mint a néha akciót hirdető dokiknál. Szóval, anyagiakban semmi különbség nem volt, és még messze sem kellett menni.
2016. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a két kutya és a cica is ivartalanítva van.

a kutyákon "nem spóroltunk", viszont a cicát(kandúr) akciósan ivartalanítottuk 3500 volt, ami valljuk be, nagyon olcsó :)

2016. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egy cicám és egy kutyám van, mindkettő ivartalanított. Én úgy voltam vele, hogy inkább megcsináltatom teljes áron azzal a dokival, akit ismerek, minthogy olcsón egy 'idegen' kezébe adjam, mégis csak egy műtét. A kutya (kistestű kan) műtétje 16 ezer, a cica (lány) 15 ezer Ft volt, de megérte. :)
2016. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele csöppenék az akcióba igénybe venném, de ha nem az sem érdekelne. Én már ezelőtt 12 ÉVE is 19 EZRET fizettem az állatdokinak mikor 9 éves leány kutyám méhét kellett eltávolítani cysták miatt. + ultrahang, ilyen olyan injekciók és a végösszeg durván 30 ezerre rúgott.
2016. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
A macskák ivartalanok, a kutyák nem. Nem vettük igénybe az akciót.
2016. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány kutyámat menhelyről fogadtam örökbe,oda vittem vissza ivartalanításra ami így ingyenes volt.A lány cicámat egy alapítványon keresztül egy ismerős orvos szintén ingyen ivartalanította,a kis kandúrkámat pedig mostanába fogom vinni egy magán klinikára,az árat nem vettem figyelembe,csak azt,hogy megbízhatóak az orvosok és hozzájuk szoktunk járni.
2016. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!