Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen játékot lehet kapni az...

Ilyen játékot lehet kapni az országban?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyiért? Ti láttatok már ilyet esetleg valami bonyolultabbat, mert nem tudom, az én kutyámnak egyértelmű hogyha nem tud valamit megszerezni akkor tologat, harap, kapar :D

http://www.youtube.com/watch?v=2V5X1DONHd0


2010. ápr. 30. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Végignéztem a videókat,úgy találtam,túl drágák! Gyorsan megtanulják,hogyan jutnak a falatkákhoz,és máris veheted a következő játékot, hogy legalább váltogatni tudd.Ha a gazdinak nincs erre elég pénze(nekem sincs),nem szabad ilyen drága játékot venni.Talán a "piramis" a legjobb,és a legolcsóbb is.Ez az a játék,amelyik a keljfeljancsihoz hasonlít.Ezt én is meg fogom szerezni. A KONG-hoz vettem beletöltendő pasztát, de nekem nem jött be ,megunta gyorsan,a paszta meg benne maradt.
2010. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ó az enyémek sosem unják meg a kaját, viszont ők nem szeretnek dolgokat hurcolászni, meg rágni, pedig én is gondoljoztam a Kongon.
2010. máj. 3. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!