Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hét mulva kapok amerikai...

2 hét mulva kapok amerikai staffordshire terriert . és mindent szeretnék róla tudni. Ami fontos milyen játékot vegyek neki. milyen táppal etessem? . Stb 1 szoval mindent.

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
internet a barátod :)
2011. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bakker 2 hét múlva kapod és nem tudsz róla semmit?!

Addig nem szabad kutyát magadhoz venned (akármilyet sem), amig előzetesen nem tájékozódsz róla ALAPOSAN!


De ha már így alakult, akkor kapd össze magad és alaposan nézz, olvass, beszélgess a témában!

2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

Hat igen,ez igy eleg gaz.Ugy veszel kutyat,hogy lovesed sincs arrol,milyen,mi kell neki,stb?Ez olyan,mintha kocsit vennel jogositvany nelkul.Egy kutya nem egy sz.ros mobiltelefon,amibol elhozod,amelyik jol nez ki,es max ha nem jo,lecsereled.Egy kutya legalabb 10 evre szol!

Raadasul ez a fajta aztan abszolut nem jatek es nem szobadisz,hanem egy aktiv,mozgekony,temperamentumos joszag.Biztos,hogy jol atgondoltad a dolgot?

Lesz idod napi min. 2 orat foglalkozni vele?Es itt nem lightos setakrol beszelek,hanem aktiv mozgatasrol,kutyasulirol,stb.Hol akarod tartani?Honnan szarmazik a kutya?

Ezek a dolgok fontosabbak,minthogy milyen jatekot vegyel neki...

Egyebkent tapbol valamilyen szuperpremium tap nagytestu kolykoknek szant verziojat kene venni (Eucanuba,Hills,Pro Plan).Viszont az Acanat nem ajanlom.


Melegen ajanlom,hogy olvass el minden elerhetot,amit az Interneten talalsz a fajtarol,regelj be az amstaffos forumokra,vedd meg a fajtarol szolo konyveket.


Ne haragudj a hangvetelert,de en cirka 7 evet vartam arra,hogy ilyen kutyam legyen,es MINDENT elolvastam rola,amihez hozzafertem,tenyesztokkel,tapasztalt gazdakkal konzultaltam,stb.Es tudod rossz latni,hogy masok meg csak ugy hazahozzak valahonnan,mert eppen az tetszik,meg az a meno,mikozben lovesuk sincs rola,mihez kezdjenek a kutyaval.Es ilyenkor jon majd 1 ev mulva,hogy a kutya kezelhetetlen,felassa a kertet,megtamadja a tobbi kutyat,stb,mig vegul kennelbe zarjak elete vegeig.Es ez meg a jobbik eset.


[link]


Nezd csak meg a jobb also kepet a masodik oldalon.Ugye a Te kutyad nem fogja igy vegezni?

2011. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!! hát igen......az elmult 2 napba csak interneten olvasom az amstaffokrol szolo oldalakat....ám értek a kutyákhoz volt rottim...csak annyira ideges vagyok nagy várom..és ilyen hülye kérdéseket teszek fel...ám ne félj! nem fog az én kutyám ugy járni....esetleg ha nemlennék köztetek!!...
2011. aug. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!