Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg igaz? Hogy bordoi dog...

Tényleg igaz? Hogy bordoi dog csak a fajtájának valo táptol fejlödik kellöen?

Figyelt kérdés
Mi az eledelnek a neve?
2010. ápr. 30. 11:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
jajjj elnézést Dog de bordeaux...úristen!!!!
2010. ápr. 30. 12:45
 12/29 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem azokat akik nem tudják a kutyát eltartani, ezért tele van szegény állat mindenféle hiánybetegséggel, közben meg könnyes szemmel mondják, hogy ők mennyire szeretik az állatot... érdekes dolgok ezek."

Hát sajnállak hogy neked csak ennyiből áll az állattartás hogy mindenből a legjobbat megvenni neki azt csá....

Attól még hogy valaki nem költ annyit a kutyájára/állataira mint te még szeretheti...

2010. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
na hát ez sziven ütött én nem szeretem? na hát ha ismernél ezt nem mondtad volna:( azért akarok neki megfelelö kaját venni hogy megkapjon minden vitamint stb ami kell neki.
2010. ápr. 30. 12:56
 14/29 anonim ***** válasza:

12.50 ha nincs meg az értelmi színvonalad ahhoz, hogy értelmezd mit írtam, akkor inkább ne ragadj billentyűzetet :) A kutya kajálásáról szól a kérdés, tehát most ekörül forgunk... Nyilván nem attól szeretjük csak a kutyát, hogy a legjobbat adjuk neki. De az, hogy valaki nem tudja fenntartani az állatot, emiatt az alultáplált és beteg lesz, az ugye nem szereti... vagy legalábbis nagy gondjai vannak a "szeretet" fogalmával. Nem a kérdezőről beszélek most, hanem globálisan. De ha nem érted, akkor tényleg ne írj...


Kérdezőnek... b@sszus te írtad a kérdésben, hogy "bordoi"... mit nem értesz? :D Mivel az állat színe nem bordó, hanem a város neve Bordeaux, így a neve is Bordeaux-i dog... A yorkshire terrier sem jorksör, és a Manchester terrier sem mencseszter... ugyebár :) De csak szőrszál hasogatok nyugi :)

2010. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

na hát ez sziven ütött én nem szeretem? na hát ha ismernél ezt nem mondtad volna:( azért akarok neki megfelelö kaját venni hogy megkapjon minden vitamint stb ami kell neki.

Nem neked mondtam!

2010. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
a kutyát hívják Bordói dognak is Bordeauxi dognak is.Mivel Bordeauxbol származik ez a kutya..és talán ezért is Bordói..utána lehet nyugottan nézni.
2010. ápr. 30. 13:04
 17/29 anonim ***** válasza:

"De az, hogy valaki nem tudja fenntartani az állatot, emiatt az alultáplált és beteg lesz, az ugye nem szereti."

Miért ne szerethetné attól még?

Hülye példa de én nagyon sok hajléktalant látok akinek a kutya a "mindene" mindig együtt vannak.. Igazából nem hiszem hogy fenn tudja tartani rendesen, na de akkor már nem is szereti?:S

2010. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
13:04 végre egy normális ember .......aki valami emberit is mond nem csak a betanult szöveget..köszi:)
2010. ápr. 30. 13:11
 19/29 anonim ***** válasza:
13.04... én úgy gondolom, hogy az ember attól lesz ember, hogy gondolkodik. Ha valaki vesz egy állatot, de az majd csak éhezni fog, és betegeskedni, mert a gazdikának nincs kerete, akkor az ÖNZÉS... Nem a kutyáról szól, hogy neki jó legyen, hanem rólam, hogy legyen egy kutyám... Komolyan úgy gondolod, hogy a szeretet nem ott kezdődik, hogy megfelelően gondoskodom arról akit szeretek, hanem ott, hogy jó sokat simogatom??? És nem arról beszélek, hogy gyémánttal kirakott rucikát kell az ölebekre adni, hanem arról, hogy megteszek mindent az egészségéért! Úgy gondolod, hogy az az ember aki a gyerekét felhízlalja 150 kilóra, hogy egyél kisfiam, az szeretet? Ja hát igen, végül is szeretet... de milyen?
2010. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A hajléktalan kutyás példa nagyon jó, pontosan az ÖNZÉSRŐL szól! Mert szerencsétlen embernek nincs senkije, hát magához vesz egy kutyát. De nem a kutyáért teszi, hanem magáért, hogy ne legyen egyedül. Ha az a kutya éhezik, fázik, és beteg, mert nincs pénz oltásra, akkor ez szeretet? Kurv@ra nem az, ez önzés. Mi a szeretet? Végül is sok öngyilkos azért mészárolja le a családját mielőtt magával végezne, hogy nekik majd ne fájjon az ő halála... Ez szeretet? Sokaknak az ÖNZÉS a szeretet... Ha elnézzük annak a szenvedését akit elvileg szeretünk, tudnánk rajta segíteni, de akkor nem látnánk többé és ezért nem segítünk, nos az nem szeretet, hanem önzés... De nagyon elkanyarodtunk.
2010. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!