Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma voltunk a postán és a...

Ma voltunk a postán és a sarkon láttam egy kistestű kutyát aki sántít a jobb első lábára. Mondtam Anyának hogy vigyük el az állatorvoshoz hogy nézze meg hogy van e csippje?

Figyelt kérdés

Erre azt mondta hogy lehet hogy keresik és hátha érte jönnek. Otthagytuk. Nagyon féltem azt a kutyust! Valószínűleg törés mert kívűl nincs semmi sérülés nyom! Most jól cselekedtünk vagy menjünk vissza érte?!

(A kutya tiszta, nem sovány, táplált volt.)


2016. nov. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem cselekedtetek jól. Anyukád egy szívtelen ember, az a kutya segítségre szorul.
2016. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettétek jó. Neked volt igazad, el kellett volna chippet olvasni.
2016. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ugye fogtok vissza menni érte kicsilány, anyád csak kegyesen közölte, hogy lesz,rja, de úgy látszik nem sikerült felfogni, szóval most akkor én mondom neked nyersen: lesz.rja mivan a kutyával. Ez van, a világ kegyetlen.
2016. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

A helyi FB állatvédő csoportban pont nemrég volt egy felhívás, hogy talált gazdátlan kutyát ne hagyjon senki az utcán. Valaki lefotózott egy kölyköt, kirakta a csopiba, hogy itt és itt látta, majd mire kiértek az állatmentők, a kutya holttestét találták csak...

Aki élve lát egy gazdátlan kutyát, ne hagyja ott, mert lehet ő látta élve utoljára...

2016. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is juttatunk vissza kutyát a gazdájához. Fárasztó nap végén az utolsó kutyasétán jött szembe a jószág ijedten. Úgyhogy lett egy plusz 4 órás feladatunk, jó pár telefon, rohangálás este 10 után chipolvasóért, stb., de hajnali 1 körül már jöttek is érte, patkányt kergetve jutott el hozzánk. Ha otthagytuk volna akkor a mai napig rosszul érezném magam pedig nem volt sérült. Igen, rengeteg idő és rengeteg energia volt és a hátam közepére se kívántam a dolgot de akkor sem hagytam annyiban amíg vissza nem került a kutya. De én ilyen vagyok, anyukád nyilván nem, az enyém is úgy reagált mikor meséltem neki a sztorit hogy jaj megint mi ez a hülyeség??? Van aki ilyen, van aki olyan.
2016. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy tettek volna jól? Mi rá a garancia hogy a gazda rátalál szerencsetlenre? Nem tudom feltűnt e, de vannak elveszett kutyás plakátok. Szerinted ha valaki keresi a kutyát, csak úgy rabukkan? Anyádnak nincs lelke. Ezt úgy mondom, hogy az enyém is pont ilyen.
2017. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!