Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky jó vakvezető kutyának?

Husky jó vakvezető kutyának?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 22:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Meh, ők nem igazán a szívem csücskei :D (szeretem őket, de a huskykat jobban)


Igazából ad is a sztorihoz valamit, ha szegény vak srác egy nem "tökéletes" kutyával van, nem? :D

2016. nov. 30. 22:06
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akinek van minimális ismerete a fajtáról, annak ad. Amúgy meg jól néz ki :) Megjelent a fejemben a dolog, és tetszik az ötlet, van benne fantázia. Egy fiktív karakternél szerintem bőven megbocsájtható, ha nem teljesen életszerű minden apró részlet :)
2016. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
69%
Akkor a rajzolt karakteredet mindig úgy ábrázold, hogy fut a husky, mögötte meg repül a levegőben pórázzal előrefelé a vak. :-D :-D :-D
2016. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Elő fog fordulni, haha :D


Srác nem vakon született, előtte sokat sportolt is, egyenes szakaszon szerintem lazán tud kocogni kutyával :D

2016. dec. 2. 18:06
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Láttam már ilyet, vaknak odaadta a párja a terrier pórázát, az meg pillanatok alatt a földre rántotta. Se husky, se terrier, se dogok, se puli stb. nem alkalmasak vakvezetőnek.
2016. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet ilyen kutya, igazából attól még,hogy nem foglalkoznak vele a kiképzők, mert nyilván az idő és a pénz miatt a sokkal könnyebb utat választják ami érthető is, akadhat egy két egyed amelyik alkalmas rá.


Ha meg rajzolt fikcióról van szó akkor főleg belefér, sőt érdekes is.

2018. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért nem rajzolsz még szebbet, pl. szamojédet?
2018. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!