Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kiskutyam baja?

Mi lehet a kiskutyam baja?

Figyelt kérdés
Nagyon mozgékony kiskutyus,aktív de mostanaban nagyon kis nyugott kutya nagyon sovanyka ,kevesett eszik,szeret mindenve benne lenni,de most csak ül és fekszik az olba kis sem jönn nem ugat senkit,arra lettem figyelmes hogy a szája jobb oldalan amikor eszik elkezdi a kismansaval bizergalni nem merem megnézni nem is akarja .a pzha etelt is nehezen ragja meg,tegnap setalas kozben arra lettem figyelmes h ott azon a felén nagyon erősen nyáladzik .Szoltam állatorvosnak és ö azt mondta legközelebb csak akkor szöljunk ha lessz valaki aki letudja fogni.Kis testü kutyusrol van szo.Kérem segítsetek ,nagyon szomoru vagyok miatta bagyon szeretem a kiskutyámat kérem segítsetek.előre is köszönöm

2016. nov. 29. 11:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél tőle az állatorvos, akkor adjon neki bódítót, úgy megtudja vizsgálni a száját! Mindenképp mutasd meg orvosnak mert szenved szerencsétlen, akár egy másik dokinak!
2016. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem merte azt sem beadni neki
2016. nov. 29. 12:20
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted mi a helyes válasz?

a) nézem tovább ahogy szenved, nem eszik, míg végül egy fertőzés elviszi

b) keresek másik állatorvost

2016. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

jajj nemigaz hogy egy doki ilyen hisztis legyen..!!!!!!

Szerinted egy lóval hogy bánik ha egy kutyával se tud..

egyik se??? ilyen nincs..

miért olyan nehéz egy kiskutyát lefogni én a tízkilósomat szoktam nő létemre egyedül..

2016. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Szóval ahogy értem a nevelés is teljes mértékig kimaradt az életéből. De azért, mert nem voltál hajlandó megfelelően nevelni eddig, attól még kezelni kell a kutyát, ha beteg! Ha kell, menjetek el egy messzebbi orvoshoz!
2016. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy már ne merjen egy állatorvos beadni egy injekciót!!!!!!
2016. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd masik orvoshoz
2016. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de kepzeld letudok fogni,nő létemre fel is tudom emelni ez nem ettől függ,igen nevelem őt,ilyen hajj
2016. nov. 29. 16:46
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal?
2016. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Most ez a poszt vicc? Nő létemre kérdem.

:((

2016. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!