Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ölebet alomra szoktatni?

Lehet ölebet alomra szoktatni?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem fogom tudni csak napi kétszer levinni az új munkám miatt. A pelenka kisebb korában se vált be, mert sokat kellett utána takarítani. 3kg-os fiúról van szó. Tudtok adni tippet?

2016. dec. 1. 10:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Gondolom azok írtak az elején akiknek nincs kutyájuk(benti). Úgy meg nem lehet állatot tartani, hogy nem keresek pénzt.

Őszintén szólva neki szeretnék kedvezni, hogy napközben ott legyen neki az alom(ne szorongjon), mert többnyire tudná tartani a napi két sétát is.

2016. dec. 1. 13:43
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem fog alomra szokni, nem természetes neki. Add napközibe, munka előtt elviszik munka után érte mész.
2016. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Arra szokik rá a kutya, amire a gazdája rászoktatja. Persze van, amelyiknek hamarabb megy, és van, amelyiknek nehezebben.


Alapvetően nincs értelme az alomnak, de vannak bizonyos helyzetek, amikor kellhet.

2016. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Két kutya van bent, mellette egyetem, munka. Napi 3-4 séta megvan, ebből az egyik 1-2 órás, nyáron mégtöbb. Ja igen, meg lehet oldani. :D
2016. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már csak azért is hülyeség alomra szoktatni, mert a kutyának nemcsak a pisi-kaki ügyek miatt van szüksége a sétára, hanem van neki olyan hogy mozgásigény, és KELL hogy érjék ingerek. Nekem komondorom van, kinti-benti, és ha nem is mindennap, de kétnaponta sétálunk egy nagyot. Magától, magát nem fogja lemozgatni, n fogja őt a lakásban inger érni, muszáj neki ezekkel tallkozni, másképp nem szépítem, be fog csavarodni.


Kérj meg valakit, rengeteg kutyaszitter van, DogSurf pl. kérhetsz csak sétáltatást, vagy akár el is viheted a felügyelőhöz.

2016. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%
Egyebkent miert ne lehetne alomra szoktatni? A kutyak okosak. Egy probat meger. Szerintem neki is egeszsegesebb mint 12-14 orat tartogatni ha pl a kerdezo 12 orazikm..
2016. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!