Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk? Van egy 8...

Mit csináljunk? Van egy 8 éves spánielünk aki öt napja nem evett, hányt.

Figyelt kérdés
"Van egy 8 éves spánielünk aki öt napja nem evett , hányt." ezért kihívtuk az állatorvost bekötötte neki az infúziót és adott neki egy két injekciót.. ez volt 10.500 forint.. Meg állapították hogy daganata van , de nem tudják megmondani hol amíg nem "vágják fel" ami 8000 forint , ha a lépén van a daganat akkor még megmenthető , és ez még plusz kb. 15-18 ezer forint az utolsó adag dugi pénzünk is erre költjük, már kajára sincs nagyon... És a gond az hogyha a máján van vagy egyéb helyen akkor már nem is fogják felébreszteni.. ami így még 8ezer forint. És most elaltathatnánk és nem kéne kifizetnünk ennyi pénzt, de ha mégis a lépén van, és megmenthető és mi meg elaltattuk, akkor akkora lelkiismeret furdalásunk lenne hogy aludni sem tudnánk...bocs ha kicsit fura a fogalmazás ezt is sírva írtam le, ha valaki tudna egy épkézláb ötletet adni azt nagyon megköszönném.
2010. máj. 1. 14:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Menjél másik orvoshoz!

Kiment, és csak ránézésre megállapította a daganatot?

Vérvétel, ultrahang elsőre egy jó orvosnál. Nem idős még a kutyád, próbáljatok részletfizetést kérni, ha kiderül mi a baja, és gyógyítható.

2010. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem ránézésre, hanem vet vért elvittük laborba.. itt elvileg ő a legjobb állat orvos..de köszönöm hogy adtál tanácsot és végig olvastad..
2010. máj. 1. 14:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy. De én ilyenkor csak arra tudok gondolni, ha valamelyik családtagom lenne ilyen helyzetben, akkor sem tudnám azt mondani, hogy nincs pénz a műtétre, ezért hagyom "veszni". Nekem a kutyáim ugyanilyen családtagnak számítanak, ezért kerül mibe kerül, én megoldanám, még ha a számláimmal késnék vagy kölcsön kéne kérnem akkor is. A kutya is adná értem az életét, én is tartozom neki azzal, hogy megadjam számára az esélyt, amíg van remény a megmentésére. Csak akkor altatnám el, ha már biztos nem lehetne rajta segíteni és csak szenvedne. 8 évesen még nem is olyan öreg, ha sikeres lenne a műtét, még majdnem ugyanennyit le is élhet. Én nem altatnám el a helyetekben, valahogy megpróbálnék pénzt szerezni és megadni neki az esélyt. Sajnálom, nem lehetsz könnyű helyzetben. :(
2010. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen bevállaltuk a műtétet..az anyám az előbb hívta az állatorvost, és kért kölcsönt bár arról még fogalmunk sincs hogy fogjuk vissza adni, köszi a segítséget..
2010. máj. 1. 14:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy ultrahanggal a helyét pontosítani lehetne.

Végül is az orvosod ismeri a kutyádat a legjobban.A mostani állapotát is. Így , amit ő mond, sajnos az a megoldás, nem amit itt írunk. Nehéz helyzetben vagy, ha menthető, kérjél részletfizetést.

2010. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam, hogy vállaltátok a műtétet. Bármi is lesz a vége, adtál esélyt a kedvencednek az életre!
2010. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:), köszi mindenkinek...
2010. máj. 1. 14:18
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ha elaltatjátok, úgyse tudjátok meg, hol volt a daganata...

ettől függetlenül én biztos h az uccso ft-omat is a kutya megmentésére költeném. vesztettem már el kutyát, elkellett altatni, végig velevoltam, fogtam a fejét, simogattam....borzasztó volt.

2010. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést hoztatok, hidd el! Ha nehéz is lesz megoldani az anyagi részét, gondoljatok arra, hogy a kutyusotok milyen hálás lesz érte. Örülök, hogy így döntöttetek és nem altattátok el. Megérdemelte és meg is fogja hálálni nektek!
2010. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 1. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!