Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon furcsa a kutyám mostaná...

Nagyon furcsa a kutyám mostanában, lehet, hogy depressziós?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon élénk volt, de mostanában nagyon nyugis, nem szaladgál, de enni eszik, inni iszik, néha nagyon bújós, amilyen eddig nem igazán volt. Viszont mostanában gyakran nem kéredzkedik ki, ha ki kell mennie, ebből meg sok konfliktus van itthon. Most tervezünk összeköltözni anyum párjával, amiből valószínűleg sokat érezhet, hiszen van amikor nem mindenki alszik itthon este, de legalább egy ember mindig marad vele. Viszont már egy éve járkálunk el a házat építeni, egy hét múlva lenne esedékes maga a költözés, ahova természetesen ő is jön, de valamiért akkor is ideges szerintem.

vagy lehet, hogy csak azon aggógik, hogy én aggódom, ugyanis most nekem is lesz egy mostohaöcsém?

És amire még gyanakszom, hogy eddig mindig volt valamilyen társa (kutya, macska) viszont kb 3 hónapja eltűnt a cicám, a másik kutyus pedig csak ideiglenesen volt nálunk. Kutyát anyagilag se, meg most családilag se tudunk vállalni, a macskaszőrre meg anyu régóta, én pedig nagyjából fél éve allergiás vagyok, így az se egy kivitelezhető dolog most.

Mit tudnék csinálni, hogy valahogy összeszedjem szegényt, mert nagyon szomorkás mostanában. 5éves westie egyébként (tehát nem egy nyugodt fajta, és nem olyan öreg, h az legyen az ok, és nem is olyan fiatal, hogy ne kelljen aggódni a szobatisztaság miatt)



2016. dec. 6. 08:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Oh és még valami, apum kb 2, tesóm pedig fél éve elköltözött, viszont mivel ez nagyon régi dolog, és eddig nem volt semmi ilyen problémája, csak pár hete, így ezt nem tartom mostani problémának.

A társas problémát meg próbálom azzal megoldani, hogy legalább hetente 1x unokatesóm kutyájával viszem legalább 2-3órás erdei sétára.

2016. dec. 6. 08:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes állatorvost is megkérdezni, nem-e valami betegség.


Ha egészséges, akkor fontos, hogy ne sajnáld a kutyát! Ha érzi rajtad, hogy sajnálod, akkor csak még inkább beleragad ebbe az állapotba. A szobatisztaságban segítsetek neki, engedjétek ki pár óránként, ne legyen baleset. Vidd többet sétálni, tanítsd, játssz vele, fáraszd ki agyban is, fizikailag is.

2016. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, állatorvos már láttaegy hete, azt mondta nincs semmi egészségügyi problémája, és h szerinte pár nap és magától rendbe jön, csak hát ez nem oldódott meg ilyen egyszerűen

Köszönöm a gyors választ :)

2016. dec. 6. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Biztos aggódik, hogy ahogy a másik két háziállatot elpateroltátok a háztól, most ő következik. Ha nem is most, de majd a következő babóka születésekor.
2016. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A mi kutyánkkal is volt ilyen.....nagyon aktív és nem igazán bújós...de egy e

Reggel olyan más volt,,,annyira ragaszkodó lett es nem akart se jatszani se futkározni...de rendesen evett ivott..a végén az derült ki,hogy férges :$

Természetesen túlélte jópár orvossággal és infúzióval...

2016. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!