Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat rám úgy mint egy...

Elmooo kérdése:

Miért ugat rám úgy mint egy idegenre, mikor nap közben én vigyázok rá és az ölemben alszik?

Figyelt kérdés
Nevelőapám kapott egy kiskutyát anyukámtól karácsonyra. A kutya nap közben mikor nincsenek ithon elég nyugtalan mindig az ölemben alszik engem követ és bújik hozzám de ahogy a nevelőapám megérkezik és én ki merek lépni a szobámból ugat rám mint egy idegenre. Nagyon félek egyébként a kutyaugatástól. Azt érezheti? (a kutya egyébként egy egy éves csivava)

2016. nov. 28. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább valószínűleg szimplán hisztiből, szeparációs szorongásból ugat, mert nincs megfelelően lefárasztva és nevelve.
2016. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 elwera ***** válasza:
35%

Szerintem vigyázni akar rád, nehogy kigyere a szobából.

Párom amikor gyerek volt, a kutya kint elé állt az ajtóban és morgott rá, páromat nem engedte ki a házból, nem engedte ki a kertbe. Amikor otthon voltak a szülők, akkor meg semmi morgás.

2016. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!