Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lába kificamodott,...

A kutyám lába kificamodott, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Összeütközött ma a parkban egy másik kutyával és most nézem, hogy nem nagyon akar ráállni a jobb első lábára. Tuti nincs eltörve, csak be van neki dagadva a mancsa feletti izület.
2016. dec. 6. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy sablonos, de orvosnak kellene megmutatni. Lehetőleg olyannak, ahol röntgent is van.
2016. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Elvinni állatorvoshoz
2016. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy jönni fognak ezek a kommentek... este 8-kor nem fogom elvinni egy ficam miatt a klinikára. Valamivel gondoltam kezelem neki reggelig.
2016. dec. 6. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs röntgen szemed, tehát nem tudhatod, hogy ficama van. Tegyél rá addig is borogatást, ha holnap is duzzadt, akkor talán már megtudod mutatni orvosnak?
2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Felelős vagy érte! Ez (orvos) vele jár, ha kell. Nem este 8 kor, hanem akár hajnali 2 kor is! Ha nem akarod ezt, ne tarts állatot!
2016. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4., én is a borogatást próbáltam, de leszedi :( valóban nincs röntgen szemem, de itt futkos labdával a szájában meg áll a hűtő előtt úgyhogy tuti nem törés. 5. Válaszoló, ha te szerinted az a felelős állattartás, hogy minden aprósággal megyünk az orvoshoz, akkor irígyellek biztos idő és pénz milliomos vagy...
2016. dec. 6. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos az, hogy nem törés. Ezt majd a doki megmondja.

Ne engedd neki, hogy leszedje a borogatást, vagy hagyd a fenébe, reggelig vélhetően kibírja.

2016. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Az neked apróság, hogy dagadt a lába és nem áll rá???


Komolyan, irigyellek az idődért, firkálni tudsz, de a kutyád lábára egy borogatást rögzíteni nem. Amúgy közlöm, a kutyáknak hatalmas a fájdalomküszöbük, azért mert jó a kedve, attól még lehet fájdalma. Mégis milyen választ vársz egy olyan kérdésre, amit még egy állatorvos sem tudna megválaszolni látatlanban. De tudod mit, ne vidd orvoshoz, hadd sántikáljon, szenvedjen a kutyád amíg bírja. Vagy rendbe jön magától, vagy nem!

2016. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár törés is lehet
2016. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Törve is tud menni vele, lehet szalaszakadás is. Ne haragudj, de ez nem játék.
2016. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!