Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leesett a kiskutya, sírna...

Leesett a kiskutya, sírna hogyha lenne vmi baja?

Figyelt kérdés

Kb 40 cm magamról esett le, pár napos, még nincs kinyílva a szeme. Állatorvost felhívtam de azt mondta ennyi idős kutyusnál nem tudna amugy sem csinálni semmit...

Épp csak egy pillanatra néztem félre, amint huppant felsírt de rögtön felkaptam és el is hallgatott. Utána evett, most alszik (látszik rajta hogy néha remeg mint mikor álmodik, szóval biztos hogy alszik). Néha néha nyüszög egyet, de azt eddig is csinálta. Nagyon-nagyon félek! Volt már valaki hasonló helyzetben?



2016. dec. 7. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja sincs..a kiskutyik gyakran remegnek.Esetleg megütötte magát/kusebb zúzódása van..De szerencsére a gerince nem sérült-lgalábbis ha tud mozogni-.ne aggódj
2016. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Komolyan már a sírógörcs kerülget. Főleg hogy az orvos sem tudott mondani semmit, csak itt ülni és várni, hogy reggel élni fog-e még szegény...Remélem tényleg nem lesz semmi baja. Sajnos nem láttam hogy a fejére esett e vagy esetleg máshogy...=(
2016. dec. 7. 20:51
 3/8 bollocks ***** válasza:
68%

1. Nem kellene feleslegesen szaporítani.

2. Mi a fenét keres egy pár napos kutya bármilyen 40cm magas helyen?

3. Simán lehet bármilyen belső sérülése.

2016. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, hogyha nekem szántad a "nem kellene feleslegesen szaporítani" mondatod, akkor elárulom, a kiskutyát kedves emberek találták 3 napja egy zacskóban a hóban...én vagyok aki befogadta és 3 óránként cumisüvegből etetem. De teljesen igazad van, nem kellene szaporítani.

Pont etetés előtt álltunk, és igen, nem kellett volna letennem a kiskutyát a puff tetejére amin akkor szoktam ülni amikor etetem, még addig sem míg felálltam hogy elérjem a méterre lerakott és ottfelejtett cumisüveget.

Elb.sztam, és szörnyen érzem magam miatta.

2016. dec. 7. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miert aggodni, ennel sokkal tobb kell annal, hogy baja legyen. Nyuszogni szoktak a kutyak almukban, az enyem morog sot neha ugat is. Felkapni meg vigasztalni nem kell mindenert, mert keptelen lesz megelni es atlodulni a dolgokon.
2016. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálok odafigyelni rá hogy ne tutujgassam mindenért, csak akkor veszem "elő" amikor etetem, de tény hogy most nagyon megijedtem, és minden mozdulatát figyelem.
2016. dec. 7. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szocializáció stb szempontjából jó lenne neki egy pótmamát keríteni, aki gondoskodik róla, tisztogatja. El hiszem, hogy te lelkiismeretesen mindent megteszel de emberként ez sokkal nehezebb.
2016. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rokonomek "extra mini" yorkija az agyrol esett le 6 (!!!) hetesen. Felelotlenek es idiotak, tudom, nincs extra mini, es 6 hetesen az anyja mellett a helye. A kiskutya is csak egyszer sirt fel, de masnapra vert hanyt es uritett. A vegen mar csak feketet. Olyan csoppnyi a testuk, hogy az orvos valoban tehetetlen. Figyeld ezeket a jeleket. Ha tapasztalod oket, akkor igazan sajnalom a piciket, de ne engedd szenvedni meg hosszu, fajdalmas napokig, hanem engedd el. Nem akarod tudni, hogy milyen fazisai voltak a kicsi yorki utolso 3 napjanak...
2016. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!