Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Dogee...

Mi a véleményetek a Dogee kutyatápról?

Figyelt kérdés

Most Premiere High 5-el etetek, de kaptunk ajándékba egy ilyen, számomra ismeretlen tápot. Az értékek nagyjából egyformák, de a kutyumnak ez jobban ízlik. Viszont szinte semmit nem találok róla neten. Ismeri valaki? Ha igen, mi a véleményetek?


Köszi a válaszokat!


2010. máj. 1. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én sem találtam, szerintem akkor ez olyan is.

Ne etess azzal..szerintem.

2010. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Elvileg valami magyar kaja, úgy rémlik Pécsen csinálják vagy mi.. Nem tűnik rossznak csak ismeretlen, de nem tudom mégsem.. :S:D
2010. máj. 2. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem a Premium Dog kutyatápról érdeklődsz? Lehet elírtad a kérdésnél a nevet. Mert azt valóban ott gyátják, és megfelelő minőségű. Az Alpha-Vet forgalmazza. Csak mert Dogee tápról még nem hallottam. Igaz ez nem jelenti azt, hogy nem is létezik.

Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem úgy olvastam baranya megyében forgalmazzák, de amelyik tápnak nincs sehol az összetétele, mint pl. frolic, az olyan is:S
2010. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Bocsi most kerültem gép elé! Nem Premium Dog, hanem Dogee! Linkelek képeket. Rajta vannak az összetevők, de én még sehol nem láttam ezt a tápot, a kutyámnak viszont ízlik és megegyezik nagyjából a Premiere High 5 összetevőivel! Meg az van írva a zacsira h tartósítószert és színezéket nem tartalmaz! De érdekelne mások véleménye is, ezek ellenére.


Kép1: [link]


Kép2: [link]


Kép3: [link]

2010. máj. 5. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Premiere-vel etetek és szerintem az a jobb! Ha csak a fehérje tartalmát nézed is, a Dogeenak csak 18% a Premierenek 26%. Ennek az összetevő listáján állati ill. növényi melléktermék van és semmi "pluszt" nem tartalmaz. Én tuti nem cserélnék erre.
2010. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek a Premiere adatai (bár ezt te is biztos ismered ha etetted)


Összetevők: baromfiliszt, baromfizsír, kukorica, répaapríték, ásványi anyagok, szárnyasmáj, halolaj, halliszt, élesztő, szárított teljes tojás, kolin-klorid, nátrium-klorid, kagyló és rákkivonat.

Beltartalmi érték: nyersfehérje: 26,0%, nyers olajok és zsírok: 16,0%, nyersrost: 2,5%, nyershamu: 5,8%, nedvességtartalom: 8,0%, kálcium: 1,0%, foszfor: 0,75%, nátrium: 0,35%, magnézium: 0,1%.

Adalékok/vitaminok: A, D3, E, C-vitamin,taurin.

Nyomelemek: réz(II)szulfát, BHA/BHT antioxidánsok.


-izületek, porcok védelme -> rák és kagylókivonat

-egészséges szívműködés-> taurin

-bör, szörzet-> omega3 és 6 zsirsavak

-mesterséges színezéket és tartósítószert nem tartalmaz

2010. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Premiere-vel etetek most is, csak ezt kaptuk ajándékba és ezt jobban szereti.. :S Akkor elnéztem ezt az összetevős dolgot, azt hittem nagyjából egyformák, de akkor elnézést!
2010. máj. 5. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!