Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik ismerősöm állítja, hogy...

Egyik ismerősöm állítja, hogy a pitbull-ok "fogyatékosok". Igaz ez?

Figyelt kérdés
Van valami fajta evolúciós rendellenessége egy pitbull kutyának?

2016. dec. 9. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy! nagyon okos értelmes kutyák... ha fogyatékosak lennének nem dajkakutyának lettek volna tenyésztve és nem használnák őket személyvédelemre...nézzen kicsit utána mielőtt ilyet állít.
2016. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és nem a szomszéd ideggyenge bidbullja alapján kéne megítélni egy fajtát..
2016. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos a pitbull is áldozatul esett annak, hogy divatkutya lett, ezért sok helyen válogatás nélkül túlszaporítják őket aminek ideggyenge jellemhibás egyedek lesznek a következményei. Ezekből van sajna több ezért tűnhetnek " fogyatékosnak". Jó helyről származó pit normális értelmes kutya.
2016. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az enyém mutat néha autisztikus jellemvonásokat, pl. amikor egy órán keresztül esőcseppeket vadászik fel-alá rohangálva :D

De viccet félretéve, semmi baj nincs velük egészségügyileg, ugyanúgy kutyák, mint az összes többi.

2016. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyede válogatja, de ez konkrétan minden kutyafajtára igaz. Kevés a felelősségteljes tenyésztő - anyámék közelében (nem pitbull) "tenyésztő" lakott, hivatalos kennellel, díjnyertes kutyákkal, csak épp rajtunk kívül senki nem látta, hogy a színfalak mögött kb. 50 kutyás beltenyészetet tart... Amikor a hatóságok elvitették az állatokat, már szaporítóként emlegették.

Ez egy a sokból, szépen tovább tenyésztik az ilyen kenelekből kikerült defektes kutyákat, és előbb-utóbb elérkezünk a zsákutcához.

Minden divatos fajtával megtörténik előbb-utóbb.

É már több fajtából is láttam ideggyenge példányt, nyilván a pitbullokkal is előfordulhat. Az viszont, hogy az ismerősöd találkozott már egy problémás példánnyal, nem jelenti azt, hogy mind az, legfeljebb, hogy meglátszik szerencsétleneken az emberek keze nyoma.

2016. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor igaz ha elhiszed -.-
2016. dec. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

az a fogyatékos, aki mondta


biztos én is azért járok a fogyatékosommal iskolákba és ovikba bemutatózni, előadásokat tartani, hogy ne féljenek a fogyatékos fajtájú kutyámtól, aki jobban leül, mint a te ismerősöd

2016. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

OFF:

Kedves #7-es! Már nagyon vártam a válaszodat (és ezt remélem nem szó szerint érted, mint a "fogyatékos" szót, amit külön idézőjelek közé raktam). Köszönöm, hogy megírtad a véleményedet. Valamiért az előtted kommentelők képesek voltak normális válaszadásra veled ellentétben. Reméltem, hogy nem kell kiírnom, hogy "Kutyaszeretők óvjatok az agresszív beszólásoktól" , de miattad megérte volna...


ON:

Köszönöm mindenkinek az érdemleges hozzászólását!

2016. dec. 15. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
normálisan reagáltam, semmilyen trágár szót nem írtam le, csak a jelzőt tettem, más alany elé :)
2016. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!