Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenkitől azt hallom hogy...

Mindenkitől azt hallom hogy száraz táppal kell etetni a kutyákat Miért?

Figyelt kérdés

Vannak olyan kutyák fajtától függetlenül akik nem szeretik..

Én érzem hogy az jobb nekik de hogy pl egy embernél is folyamatosan ugyan azt a száraz kekeszet vagy kenyeret kelljen ennie....



2016. dec. 10. 20:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
Megint itt tartunk hogy kizárólag a kertbe kib*szott moslékon tengődő kutya van normálisan tartva. :'D
2016. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%

En voltam a 6.-7. Es jól le lettem pontot a mert merek csirkét es drága tápot, konzervet sőt meg geszenyepuret is adni szegény jószág nak.

Aki egyébként agyban alszik...

A foga nem rohad, nem köver, az igaz hogy rágni a kell es erre jo a jobb minőségű drágább száraz táp de az önmagán nem elég es egészségtelen es szerintem ennél tobb gesztus jár a kutyáknak a szeretuk ert

2016. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
Akkor szereted ha nem adsz neki olyasmit ami nem való neki. Pl. gesztenyepüré.
2016. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém csak húst eszik (kevés lazac olajjal, csonttal), néha kap bele joghurtot, heti 1x nyers tojást. És néha napján szárított nyúl izéket kap rágcsálni, meg cupákot :D
2016. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

11-re: attól, hogy egy kutya teszem azt a kertben van, nincs kib.aszva és nem moslékot eszik.

az én kutyám is kint van, egyszerűen azért, mert 10 percnél tovább nem is óhajt bent lenni. ez mellett száraz táp mellett külön neki főzött kaját kap. húsból.

biztos k.urvára szar élete van szegénynek...

2016. dec. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Èn huskonzervel etetek. Az olyan mint a hùs csak vannak benne vitaminok meg ami kell a kutyànak. Kutyesz is jobban szereti az illata meg a kinèzete is sokkal jobb.
2016. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Azért eteik sokan szarazzal a kutyut, mert az teljes értékű, így nem kell melle mást is adni jo esetben, de finomabbá tudod tenni natúr joghurttal, lazac olajjal, tojással (heti 1x), esetleg májkrémmel hozzákeverve. Én zabpelyhet is adok neki a táp melle, hogy könnyen tudjon üríteni.
2016. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Konzerv nem jó mert csak víz. Ezért kellene a 30 kilós kutyának 1800 gramm naponta, tápból 300. Ezen érdemes elgondolkozni. Persze a Real Nature konzerv jó lenne de milliomosok de vagyunk. A kutya meg pont lesz*rja hogy néz ki a kaja.
2016. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Második válaszoló, nem tudom minek kell egy embert lehülyézni csak azért mert máshogy gondolkodunk . Ellehet normálisan is mondani....

Nyolcas válaszoló én is épp erre gondoltam..

2016. dec. 11. 12:06
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyolcas válaszoló én is erre gondoltam
2016. dec. 11. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!