Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenkitől azt hallom hogy...

Mindenkitől azt hallom hogy száraz táppal kell etetni a kutyákat Miért?

Figyelt kérdés

Vannak olyan kutyák fajtától függetlenül akik nem szeretik..

Én érzem hogy az jobb nekik de hogy pl egy embernél is folyamatosan ugyan azt a száraz kekeszet vagy kenyeret kelljen ennie....



2016. dec. 10. 20:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
41%

Arról hogy ki szereti a kutyáját és ki nem arról ne nyissunk vitát 13-as!!

Van egy olyan kifejezés hogy Gasztrokádárizmus...

A magyar emberek még mindig két napra főznek, bablevest, palacsintát, krumplistésztát, Vegetát használnak, megveszik a török, marokkói és egyéb mérgezett paprikákat, paradicsomokat, és ha valaki azt mondja hogy én nem szeretem a pörköltet sem a disznót nem veszek mert büdös ólszaga van még az ételnek akkor néznek mint hal a szatyorban...

Természetes hogy egy ilyen ember mint én máshogy gondolkozik és valószínű hogy anyagilag is jobbat többet ad a kutyájának.

A gesztenyepürétől semmi baja nincs ha téli szezonban két kiskanálnyit adok neki kb 2-szer.

Eszterházy tortát is szokott kapni és lelkesen eszi.

Én olyan még nem hallottam hogy egy kutya azért egyen mert szükséglet és nem azért mert élvezi...

Nagyon szubjektív hogy amit te megeszel arra én pl köpnék egyet tehát nekem más az élvezet.

De egy kutyának is kell hogy élvezze az Életét és az Ételét...

2016. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%

De te agyilag komolyan nem tudod felfogni, hogy a kutya nem érti hogy mit kell élvezni az ételen? Annyira buta vagy mint a szemét, és vered magad hogy most megmondtad a tutit mikor a kutyák ALAPVETŐ tulajdonságaival nem vagy tisztában

1. Egy kutya nem ehet mindig mást, tönkreteszed a gyomrát. Neki ha az a jó ha minél kisebb mértékben változik a kaja. Ezért kell tápváltásnál bekeverni.

2. ÉDESSÉG MÉREG A SZÁMUKRA! Azért eszik meg mert a természetben minden ami édes az ehető volt, így megmaradt hogy az jó nekik. DE NEM főleg hogy a csoki és gesztenyepüré nem terem a bokron.

3. Egy kutya nem válogat (csak ha engedik neki) nincs az hogy ezt jobban szereti vagy kevésbé. Eddig nem terjed a kapacitása. Nem kíván dolgokat, nem akar változatosan étkezni.

4. Hagyjuk már az anyagiakat, sokkal drágábban jön ki egy prémium táp (1000-1200 Ft/kg) mint a házi maradék. Ha az ember külön főz az más, és természetesen a BARF is. De a gesztenyepüré nem ez a kategória. :D

Ne terjeszd az ostobaságaid légyszi mert még a végén egy szerencsétlen elhiszi. Vagy olvass sokat kutyákról, gyere vissza és röhögj egy nagyot magadon.

2016. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tanultam részletes takarmányozást. Egyik órán kitértünk a kutyákra is. Valóban nem kellene nekik édességet és csokit adni. Nem véletlenül gyártanak kutyáknak való csokoládét. A kutynak egyébként van íz érzékelése és van, amit szívesebben fogyaszt ételt, de tényleg nem bonyolult a működésük. A cukorra nincs szüksége, a kakaó pedig mérgező számára.
2016. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27%

"Egy kutya nem válogat (csak ha engedik neki) nincs az hogy ezt jobban szereti vagy kevésbé."


Persze, persze... Beszélj még ostobaságokat!

Nyilván te sem válogatnál, ha nem engednék.

És azért próbáld majd ki, hogy kiteszel a kutyádnak egy tál tápot és egy tál kacsahúst, és nézd meg, hogy melyiket szereti jobban, és majd rájössz, hogy van olyan, hogy "ezt jobban szereti vagy kevésbé"

2016. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
25%

A szaraztap a legpraktikusabb hiszen minden benne van es a premium minoseg os kijon max napi 300 ft-bol.


Ettol fuggetlenul ha van olyan maradek amit ehetnek pl fott hus meg repa a levesbol meg hasonlok nyilvan orulnek neki ha megkapjak. A kutyak szeretik a hazikosztot kaphatnak is ha direkt fuszer nelkul fozzuk vagy eleve nem volt tul fuszeres csak azzal etetni azonban nem jo hiszen mi van ha nem jo a tapanyag vagy vitamin arany?

2016. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!