Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar Vizsla gazdik! Mit...

Magyar Vizsla gazdik! Mit tegyek ha nincs időm a kutyusomra? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy Szuka Magyar Vizslám, akit imádok.. 2 éves, és mint minden Vizsla ő is mondható hiperaktívnak (persze jó értelemben) Nagyon okos, minden trükköt megcsinál amit mutatok neki... De sajnos mostanában úgy érzem hogy nincs időm rá! Olyan lelkifurdalás gyötör.. Kinti kutya, és néha úgy sajnálom hogy nem jöhet be. Csináltam neki kutya házat, kibéleltem szivaccsal, de még így is részlet szegénykém.

Bocsi hogy hosszúra sikerült

13/L Jajj és még az a bökkenő hogy marha sokat tanulok, hogy meglegyen az 5-ös félévi, néha úgy arrébb loknem a tankönyveket és kimennék a kutyushoz


2016. dec. 11. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a szüleiddel,mutass nekik cikkeket de akár tenyészőt is kérd meg,hogy hívjanak fel.Értesd meg velük,hogy kint tartani kínzás.

De józan paraszti ésszel is lehet látni szerintem,hogy szegénynek nincs olyan jó vastag bundája,mint mondjuk egy huskynak. Nyilván fázik szerencsétlen.A vadászok is bent tartották régebben is.Nem újkeletű hiszti,hogy bent kell tartani télen.

+ a lemozgatás más tészta, ez is elég komoly hiányosság.Nem mondom,hogy hagyd a fenébe a tanulást,de próbálj időt szakítani rá.Akár két lecke között.

2016. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatal vagyok, gimnazista ráadásul... nem akarom neked azt mondani, hogy hagyd a tanulást a fenébe, és menj ki kutyázni, de ha egy kicsit jobban átgondolnád a napi rutinodat, jutna időd a kutyára. Vagy esetleg hétvégén előre tanulnál. Tudom, hogy kell tanulni, ha jó helyre akarsz felvételizni, meg mittomén, mit szoktak még mondani. De a kutyád meg szenved odakint, szóval a napodból egy órát rááldozhatsz, annyit azért nem kell tanulni.

Suli mellett is meg lehet oldani a kutyázást, én volt, hog séta alatt tanultam a kémia témazáróra, de ötös lett. Meg lehet oldani, csak akarni kell.

2016. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Azért az túlzás hogy a vizslát nem lehet kint tartani. Nekem kettő is volt és jól elvoltak kinn. Az egyik a bátyám vadászkutyája volt . Nagy kedvel ugrott a Dunába a lelőtt kacsa után. Szeretett vadászni hóban fagyban. Persze télen ha bement a Dunába utána otthon be lett engedve hogy megszáradjon.
2016. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Amikor otthon vagyok, beengedem, főleg télen.Pulcsija van, most kapta, és már nem ,,fagy meg". Egyébként minden második nap viszem sétálni.-December-Januárban nagyjából bent szokott lenni, és nagyon élvezi.
2016. dec. 17. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!