Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyátok/ kutyáitok...

Milyen kutyátok/ kutyáitok vannak? Hány évesek? Mi a nevük? Jártatok velük kutyaiskolába? Jólneveltek? Hogy fogadta a nagy a kölyköt?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg az új kis majom :)

Kiváncsi vagyok nálatok hogy van ez :)



2016. dec. 13. 08:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Nálunk a nagy Afrikai oroszlánkutya (1,5 éves) a kicsi Husky (9 hetes).
2016. dec. 13. 09:00
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és kinti vagy benti kutya?
2016. dec. 13. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Berni pásztorkutyánk volt, tavaly altattuk el, mert nagyon beteg és öreg (12) volt. Bolyhosnak hívták, kinti kutyus volt, még egy menhelyről hoztuk el. Nagyon szerettem :(
2016. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk bernathegyi es spaniel volt egyutt.(Bundas es Ricsi). Valamint basset hound es egy keverek. (Ribizli es Rambo). Jol kijottek egymassal. A mar meglevo kicsit mindig furcsalta az uj jovevenyt de jol fogadta.Nyilvan veszekedtek neha,de komoly serules nem volt. Inkabb jatszottak.Nem jartak suliba. Kinti kutyus (volt) mindegyik. Most, hogy par honapja Ribit el kellet altatni nagyon hianyzik Rambonak(is) . Banatos es szeretet hianyos azota. Sztem jol meglesznek egyutt nyugi.
2016. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Német Juhász kan volt! Sajna ük is megöregedtek, és ellettek altatva, 13-14 évesen. VK1 vizsgájuk volt, küllem és őrző védő versenyeken sok szép kupát nyertek! Nevük: Nox, és Roy volt!Mivel iskolában jártam velük, remekül szocializálódtak! Soha nem volt gond velük! Legyen nejed is sok szép örömed a kutyáidban... Boldog Karácsonyt!
2016. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy Pitbullom,3éves,nem jártam vele kutyasuliba,jónevelt,benti kutya,Boyka a neve.

Volt egy 14éves Pincsi jelegű,kinti benti kutyam,1éve lett elaltatva,Pici volt a neve. Jol megvoltak.

Anyaméknak egy Yorki.,6éves,Zizi. És meg egy Argentin dog.,5éves,Zira. Mind a 2 kinti benti,nem jártak kutyasuliba,joneveltek.

Öregapaméknak van egy Farkasölő.,7éves,Maci. És egy Francia buldok.,Gizmó. Kinti bentiek,joneveltek kutyasuli nélkül is.

2016. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akita inu, a neve Lizzy és 10 hónapos. Van egy kis viselkedésbeli problémája ezért elkezdtünk kutyasulizni. Más kutyákkal barátságos csak a kicsikkel nehezen ismerkedik mert félnek tőle. Lakásban van egy cicával akivel imádják egymást.
2016. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!