Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 Éves kutyát még van értelme...

7 Éves kutyát még van értelme kutyaiskolába vinni?

Figyelt kérdés
Amúgy elég okos, és nem is teljesen neveletlen, sőt. Alap dolgokat akarunk neki megtanítani, pl. hogy póráz nélkül is lehessen házon kívül, ne támadjon le más kutyát, fogadjon szót, ne ugasson éjszaka.

2016. márc. 29. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, hisz még legalább ugyan ennyi időt veletek lesz jóesetben
2016. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy érdemes!:)
2016. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.

Sok sikert és kitartást!

2016. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem élettartam szempontjából értettem az érdemest, csak mert néhányan azt mondták, hogy ilyen korban már nem tanítható mert nem olyan fogékony, mint egy kölyök. De köszi a biztatást :D
2016. márc. 29. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaság. A kutyák életük végéig taníthatóak.
2016. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

14 éves kutyámat mai napig tanítom trükkökre, sose volt jobb formában,ugyan olyan gyorsan tanul mint mondjuk 2 évesen :D


Szóval nyugodtan elviheted :)

2016. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8éves kutya gazdija vagyok,múlt hónapban tanítottam meg neki az engedelmest (sokszor van nálam idis kutya így fejből tudom az alapokat és be is tanítom ha van annyi időm az idivel...a sajátom soha nem volt rossz de pl nem tudta ezeket a fordulásokat stb.. na ezeket sikeresen megtanulta:))
2016. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!