Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ekkora ormótlan nagy baromságo...

Ekkora ormótlan nagy baromságot láttatok már? :D

Figyelt kérdés

Komolyan annyira imádom mikor engem hülyéznek...közben ő sem okosabb egy mogyorónál. A szöveg:


Az ivartalanítás leghamarabb első ellés után ajánlott, mivel így kisebb esélye van arra hogy rákos legyen. Másrészt az ivartalanításkor ajánlott meghagyni a kutyus petefeszkeit, elég csak a petevezetekeket elvagni, mivel, ha kiveszik a petefeszkeit akkor felborul a hormonhaztartasa és emiatt több betegséget elkaphat, mint a nem ivartalanított állat! Szerintem nem kellene hozzá nem értőknek erről filozofalnia, vagy ha mégis ért hozzá akkor bizonyítsa be, esetleg egy állatorvosi diplomával, vagy pl azzal hogy valami értelmeset szól hozzá, amit meg is magyaráz. Egyébként is, sztem csak a jelenlegi gazdának valamint majd az új gazdának lesz hozzá köze, hogy a kutyus milyen állapotban van, s milyen papírjai vannak. Ja és persze ők döntik el hogy meg hagyják e nekik a nemzés lehetőségét vagy sem. Elizabetta, csak azért mert van egy törzskönyves akitád attól még nyugodtan csendben maradhatsz! Szerintem nagyon sok olyan tagja van ennek a csoportnak aki már jóval több papírokkal rendelkező kutyust felnevelt, tenyésztett, ivartalanított vagy akármi, mégis csendben van, és nem alacsonyitsa le magát. Mert ezzel a folytonos ivartalanitasoddal valóban kezdesz unalmas lenni, te is és még néhány másik ember is szerintem.. Az hogy elolvastál az interneten egy két blogot megsugom hogy nem leszel kutya szakértő, ahogy más sem!


Mi a véleményetek erről igaza van bárhol is? Szerintem rakásra hordott hülyeség.



2016. dec. 13. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy én írok ormótlan baromságot, de úgy tudtam, hamarabb is lehet ivartalanítani. (???)
2016. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elvileg 7 hónapos kortól a legjobb de előtte és utána is lehet. Én 2 orvossal beszéltem mind a kettő 7 hónapos kort mondott az altatás miatt, viszont sokan korábban ivartalaníttatják így gondolom korábban is lehet viszont ellenie nem kell...
2016. dec. 13. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Az a véleményem, hogy mindketten mélyen szánalmasak vagytok, tipikus facebokon civakodó csitrik, akiknek csak az a lényeg, hogy a saját igazuk lenyomják mindenki torkán, mert amúgy ha kicsit is érdekelne a másik állat sorsa, akkor nem a nyálad vernéd, hanem nyugodtan próbálnád meggyőzni a másikat, akár úgy is, hogy megalázkodsz. Nyilván erről szó sincs...
2016. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdező ezt akárhol találhatta, nemde?
2016. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 kösz, de nem erről van szó :D egy emberke meghirdetett 2 szép szuka kutyust én csak illedelmesen, kedvesen (komolyan) oda írtam hogy ivartalanítva nem lesznek szaporítók áldozatai, na most ebből lett vita, de inkább ráhagytam a hülyékre. Viszont ma újra belefutottam és megtaláltam ezt a gyönyörűséget. Na most mivel nem szeretnék olyan ész osztó lenni mint a szöveg írója megkérdezem hogy nekem van-e igazam vagy neki...hol itt a probléma? :)
2016. dec. 14. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, God, mit bánják ezek, hogy szaporítva lesznek-e...zsé legyen belőlük,oszt csókolom. Hülye, tudatlan banda.
2016. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Én a minap olyat olvastam, hogy a törzskönyv magával vonja az immunrendszer gyengüleset... Már semmin nem csodálkozom.
2016. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!