Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen kiadnanak nekem...

Menhelyen kiadnanak nekem bernathegyi kutyust lakásba?

Figyelt kérdés

Ez még évek kérdése, de három dolgot tudok:

*Lakásban szeretnék élni a továbbiakban is

*Szeretnék egy nagy kutyát

*Mindenképpen menhelyi kutya kell


Úgy tűnik ithon fogok dolgozni, ezért bőven lenne rá időm. Egyik menhely honlapján azt írták, hogy csak kertes házba adják de

1, most rácsok mögött van. Nagy kutya, valószínűleg nem lesz gazdája. Nem lenne jobb neki a lakásban? Nagyobb a hely és sok szeretetet kapna

2, értem hogy nagy kutya, de már láttam nagyobbat is lakásban tartani, mivel a kutyák sokat alszanak.


Nem szeretnék olyan választ, hogy állat nem való lakásban, koszonjuk, remekül megvagyunk.



2016. dec. 13. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
érdemes érdeklődni. Mármint csak megkérdezni hogy egy ekkora kutyát hajlandóak-e lakásba. Szerintem ez mindenhol más van ahol igen van ahol nem :)
2016. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg! Akár e-mailben, s írd le, hogy foglalkoznál vele, felelős gazdija tudnál lenni élete végéig.
2016. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valaki szerint állat kínzás, pedig a kiskutyak sem kelendőek menhelyen és rengeteg szeretetet és törődést adnék neki :( nagy kutyával nőttem fel, nekem a méret a lényeg ha kutyulirol van szó, nem tudok mihez kezdeni a kis kutyákkal :D és elolvastam a cujo könyvet, de még mindig szeretem őket, ez azért valami 😁
2016. dec. 13. 23:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatást és hogy nem ítéltek el! 🐝
2016. dec. 13. 23:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szivesen! 🐌
2016. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És bocsánat a gyermeteg fogalmazasert, kissé szétszórt vagyok ><

19/l

2016. dec. 13. 23:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válassz rövid szörű, nagytestű kutyát. Pl dán dogot. Dog fajtamentés is van. A bernáthegyi szerintem szenvedne lakásban, nagyon melege lenne. Ezek a hideg időre tenyésztett fajták is szívesen bemennek a lakásba, hogy a gazdi közelébe legyenek, de egy idő után kikéredzkednek. Hóban fetrengve a lagboldogabbak, nem véletlenül.
2016. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Magyarországon már sajnos nem igazán tudnal olyan helyet mutatni , ahol még fehér karácsony van. :( De tudom mire gondolsz. Légkondi esetleg?

Egyébként ha kertes házba költöznek, biztos nem engednem ki a kutyákat felügyelet nélkül. Ismerősöm kutyáját is nem rég mergeztek meg.

2016. dec. 14. 08:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha hó nincs is most (sem) Magyarországon, de azért elég hideg van. Hidd el, a bernáthegyik nem fáznak kint éjszakánként sem.

A légkondi nyáron jó, elhűsöl alatta, de télen muszáj fűtened. Szenvedne szegény. Bizonyos fajtákat nem lehet kint tartani télen (pl. vizsla) más fajtákat meg bent. Ha bejárhat a lakásba, az jó neki, de bent lakni, az nem. Nézz körül, hátha megtetszik egy rövid szörű, nagytestű fajta. Elég sok van.

Egyébként megértelek, nekem is álmom egy nagy maci (leonbergi, berni pásztor) de nem olyanok a körülményeim. Majd talán egyszer...

2016. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék olyan országba költözni ahol mindig hideg van, vérszegény vagyok és elképzelni nem tudjátok mennyire szenvedek nyáron. Nem akarom ennek kitenni a kutyát az önző vágyaim miatt 😔
2016. dec. 14. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!