Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen kiadnanak nekem...

Menhelyen kiadnanak nekem bernathegyi kutyust lakásba?

Figyelt kérdés

Ez még évek kérdése, de három dolgot tudok:

*Lakásban szeretnék élni a továbbiakban is

*Szeretnék egy nagy kutyát

*Mindenképpen menhelyi kutya kell


Úgy tűnik ithon fogok dolgozni, ezért bőven lenne rá időm. Egyik menhely honlapján azt írták, hogy csak kertes házba adják de

1, most rácsok mögött van. Nagy kutya, valószínűleg nem lesz gazdája. Nem lenne jobb neki a lakásban? Nagyobb a hely és sok szeretetet kapna

2, értem hogy nagy kutya, de már láttam nagyobbat is lakásban tartani, mivel a kutyák sokat alszanak.


Nem szeretnék olyan választ, hogy állat nem való lakásban, koszonjuk, remekül megvagyunk.



2016. dec. 13. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy légkondival sem étezné jól magát max nem halna meg. Aztán ha napközben is sétáni kellene az kész kínzás lenne...
2016. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
Hazudd azt hogy kertesházba laksz. Anyukám is azt hazudta amikor fiatal volt és lette egy kutyája. A bácsi aki árulta a kis cooker spánielt megkérdezte anyukámtól hogy kertes házba lakik? Mert a bácsi úgy gondolta hogy egy spánielt KÖTELEZŐ kertes bázba vinni. Anyukám azt mondta hogy igen mert nagyon kellett neki a kutyus. Kifizette és hazavitte a panelbe, és napi 3x levitte sétálni. Reggel délbe este. ENNYI!
2017. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 csak hogy a menhely ki fog menni ellenőrizni...
2017. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szapi nem ellenoriz csak elpasszolja a kolykoket.


Menhely ellenorzi majd ott nem eri meg hazudni.


En bernathegyit nem ajanlok panelba.Annyira vastag a bundaja,hogy megsulne es neki tenyleg kinzas lenne. Egy baratnomnek moszkvai orkutyaja van hasonlo a bernathegyihez. Telen is a hoba alszik. Hazba be mehet,de nem erzi magat jol bent latszik melege van. Folyton ki keredszkedik.


Inkabb vmi rovid vagy rovidebb szoru ebet fogadj be.

2017. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!