Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk rendszeresen hány....

A kutyánk rendszeresen hány. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Főtt csirkenyakat szoktunk adni neki, meg néha konzervet. Csomószor látom, hogy hány. Mi lehet a baja?
2016. dec. 14. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy nem viszed orvoshoz.
2016. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem viszed orvoshoz és tőle kérdezed?

Egyébként nem a legjobb ez az etetés... Konzerv felesleges, a csirkét meg főzni nem kell. Etesd egyik jó szaraztappal, vagy nyerssel (BARF olvass utána)

2016. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy hülye a gazdája.
2016. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Taste of the Wild,Orien,Pro purina,Premiere,Brit care


Ezek jó tápok.

Ha B.A.R.F.-ozni akarsz NÉZZ UTÁNA HIGY MIT SZABAD ADNI!! VANNAK HÚSOK AMIK MEG IS ÖLHETIK!! Ennek ellenére a B.A.R.F. étrend a legegészségesebb,de ODAFIGYELÉST IGÉNYEL!!


A konzerv Eleve nem alkalmas a kutya etetése! 90%-a víz,undorító kocsonyás állaggal. A többi meg vágóhídi maradvány. Konzervet én is szoktam NÉHA adni,és akkor is csak MINŐSÉGI konzervet. Ami ugye rettentően DRÁGA.

2016. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Fordulj állatorvoshoz! Illetve azonnal változtasd meg az étrendet.


Néhány héten belül boldog,kiegyensúlyozott kutyust kapsz

2016. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Csirkenyakat inkább nyersen, de önmagában ez kevés ennivalónak, főzve is, nyersen is.

Konzervet egyáltalán nem kéne adni.

Miket eszik még?

Egy normális étrendet kellene neki kialakítani (prémium táp vagy BARF), és ha úgy is megmarad a probléma, akkor kivizsgáltatni.

2016. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Konzervet kap (nem túl gyakran), főtt húst (szinte mindig) és "jutalomfalatot", ami száraz rágcsálnivaló. Ezen a három dolgon kívül szinte semmit.
2016. dec. 15. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:
És nem bírod felfogni, hogy éppen ez a baj? Te is 3féle kaján élsz?
2016. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én etetem, hanem édesanyám. Egyébként én azért nem háromféle kaján élek, mert az ember mindenevő. A kutya ragadozó. A természetben is egyféle kaján élnek a ragadozók: húson. A jegesmedvének sincs semmi baja attól, hogy csak fókát meg halat eszik.
2016. dec. 15. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ugye csak megjátszod?
2016. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!