Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának vannak olyan...

Egy kutyának vannak olyan szintű érzelmei mint egy embernek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem igen. Az ember legjobb barátai lettek és még azt is eltűrik nekik, hogy ruhát adjanak rájuk és csak akkor szaporodhatnak, ha a gazdájuk is megengedi, vannak kutyák, akik csak az ember társaságát élvezhetik, más kutyákét nem, és még akkor is imádják az embert.
2016. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz meg egyet...
2016. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem olyan intenziv erzeseik vannak csak nem olyan komplexek.


Ok szeretik a gazdit meg a töpit meg a labdat. Nem szeretik a hideget meg az esot...stb.


De pl. Nem gondolkodnak azon hogy a gazdik kozul ki szereti oket jobban meg hasonlok es nem igazitjak a sajat erzelmeiket kulonbozo erdekekhez.

2016. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom mindenki figyelmébe a Csányi Vilmosos cikkeket: [link]


Aki többet akar tudni, annak Google a barátja ;)

2016. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K...László ***** válasza:
Szerintem még erősebb érzelmeik is vannak, de legalább is nem rejtik az egójuk mögé, mint az emberek. Ki tud alakulni örök kötődés a kutya és ember között, feltéve, hogy soha nem bántja. 2 ember közötti kötődés hirtelen csak úgy ok nélkül is meg tud szűnni.
2016. dec. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!