Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kombinált oltás előtt a...

Lehet kombinált oltás előtt a kutyust kivinni a szabadba?

Figyelt kérdés
Nem sétáltatni mert azt tudom hogy még nem szabad hanem csak pár percre egy plédben a karomban.... Azért kérdezem mert már két oldalon is olvastam hogy nem olyan jó...... (a kutyus 11 hetes lesz akkor amikor kivinném)

2016. dec. 16. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet vinni, csak figyelni kell, hogy ne nyaljon fel semmit, és ne érintkezzen más kutyákkal. A szobatisztaság szempontjából is előnyös, ha kiviszed már most, legalább arra az időre míg a dolgát elvégzi.
2016. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!
2016. dec. 16. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:

11 hetesen akarod plédbe kivinni?

Milyen kutyád van? Mennyi idős? Hányadik kombiját kapja?

2016. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bichon bolognase (nekik nincs alsó szörzetük vagy mi a szak neve )

És 11 hetes

Ês nekik kell valamilyen mellény a hidegben főleg hogy ő még kicsi

De még nem vettünk neki mellényt mert még ugye nem sétáltathatom..... (Nem olyan mellény amin kis másik vannak.. nem divat kutyát akarunk csinálni belole....)

2016. dec. 16. 20:24
 5/6 anonim válasza:
0%
Előre is elnézést kérek, de olyankutya aminek mellény kell, AZ NEM IS KUTYA! Legfeljebb kutyapótló! Egy igazi kutyának, télben a fagyot, nyáron a dög meleget ki kell bírni! Nem úgy mint ezek a kutyák amiket megfújja a szél taknya, nyála egybe van!
2017. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves #5!

Nagyon nem értek veled egyet! Mi az h az nem is kutya aminek mellény kell? Részben igazad van, tényleg sokan túlzásba esnek, es gyerek helyett van a kutya. De pl.: az en kutyámnak is van kutyakabátja, es képzeld ez eléggé kutya, egy vizsláról van szó,ami szerintem eléggé kutya forma. Egyszerűen ők nem ugy lettek kitenyésztve h kirakod az udvarra azt viszont látásra. Az ilyen kutyák azok akik rendelkeznek aljszőrzettel (főleg nagytestű kutyák pl.: újfulandi, KÁJ, KAU stb.) a vizslak pl rövidszőrűek, ezért fáznak, szinte csak dísznek van rajtuk a szőr. En sem hülyét akarok a kutyambol csinálni, csak megvédem a hideg ellen, ugyanis nagyon fázik ha nincs rajta. Elmondom neked csak ugy mellékesen h nem egy glitteres agyoncsicsázott villógós kutyaruhánk van, hanem egy egyszerű sima fekete belelt kabátról van szó.

Kérdező: ahogy előttem is írták, ne hagyd h felegyen, felszedjen bármit is, másokkal (főleg kutyákkal) ne érintkezzen. A szobatisztaság később könnyebben elsajátítható lesz;)

2017. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!