Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gyermekbarát az...

Mennyire gyermekbarát az amerika staffordshier terrier fajta kutya?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon család centrikus kutya, de rengeteg múlik a nevelésen és a megfelelő helyről történő vásárláson!
2010. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kettő rohangál az udvaron, és csak jót tudok mondani róla. 30 kiló tömény izomgolyó a kutyaiskolában, csibészelésnél fölborította a mázsás segédet, másfél métert ugrik helyből, kettőt nekifutásból, egy combvastagságú fadarabot 10 perc alatt gyufaszálakra szed, az elvileg szétharaphatatlan tömény gumilabda két órájába került, és még sorolhatnám.

És otthon? A kisfiam a fülébe kapaszkodva állt fel először (a fiam most négy éves, a lányom hat), könyékig turkálnak a szájában, a fülében, az orrában, a farkát húzzák, a lábánál fogva húzzák, a hátán ugrálnak, egyszer betemették a homokozóba, és a kutya mindezt békés belenyugvással tűrte.

És hogyan? pozitív megerősítéssel, soha kezet nem emeltem rá, csak pici kora óta kutyaiskolába játunk!

2010. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, egy van csak, csak félreírtam!
2010. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazából ez a nevelésen múlik :) tesóm pitbulljával annak idején kb 10 éve olyan jókat játszottam hogy nagyon :D szóval minden a nevelésen múlik :)
2010. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt, sajnos tavaly decemberben,7 évesen, el kellett altatni. Lépdaganata volt, amit nem lehetett észrevenni. Máig siratom! Valahol azt olvastam erről a fajtáról, hogy "bébiszitter-terminátor" és ettől jobb jellemzőt nem is lehet róla írni, de gyorsan csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy nagyon sok múlik a nevelésen!!! Imádják a gyerekeket, meg a gazdit is. Lakásban tartottam, ha sötétben mentem vele sétálni, 5 méteres körzeten belül, senki nem jöhetett a közelembe. Olyan embernek ajánlom, aki következetes és nagyon tudja szeretni! Akkor az életét is képes feláldozni azért, akit szeret! Gyönyörű fajta!
2010. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...már itt van nállunk,imádjuk 7 hetes:D és folyamatosan az 1 éves fiammal játszik...!!!!
2010. máj. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!