Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tanulhat egy kutya terelést?

Hol tanulhat egy kutya terelést?

Figyelt kérdés

Kicsi körbe kutattam, de érdemi információra nem akadtam.

Annyi sikerült megtudnom, hogy Vasadon és Fehérváron tanítják az arra alkalmas kutyáknak a terelést.

Tudtok még helyszíneket írni, ahol tanulhat egy kutya?

Ami teljesen ismeretlen számomra, hogy az adott helyszínen milyen haszonállat terelését tanulhatja meg az eb, ha tudtok erre vonatkozóan információt, légy szíves írjátok le.


2010. máj. 2. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Milyen fajta ebed van? Mennyi idős?

Ha van mellette egy tanult idősebb terelőkutya, eltanulja tőle, a hajtás minden csínját bínját.

2010. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de sajnos nem lakom olyan környéken ahol egyáltalán akármilyen terelőkutya lenne. Még nincs semmilyen kutya itthon, csak szeretnék felkészülni rá rendesen.
2010. máj. 2. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Domoszló, Ősagárd, Gelej, ahol még van és kapsz szakszerű segítséget. Ezen kívül Gyúrón is van lehetőség terelni. Ha kell írok kontaktokat!
2010. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Vasadon birkákkal lehet terelni. Én járok oda, nagyon jó velem mindenki, családias a légkör.
2010. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
egyébként vannak olyan kutyák, akik ösztönből elkezdik terelni a "dolgokat". a mudikról szokták mondani, hogy olyan kutya , aki még életében birkát nem látott, gyönyörűen összeterelte a csordát. érdekes:)
2010. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!