Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Soleus név egy német juhászkut...

Soleus név egy német juhászkutyának?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a soleus. De szerintem névként is megállja a helyét, nem gondoljátok? Ti adnátok a kutyus nevének értelmet?



2016. dec. 19. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Sztem jó! (Biológusként egy ideje filózom azon, hogy el lehetne-e nevezni valakit/valamit egy ehhez hasonló latin néven :D ez tökéletes.) Számomra görögös, nemes beütése van amúgy elsőre, mint pl. a Perseus-nak. Szóval menő :)
2016. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és hogy értelmet adnék-e? Ez most így olyan, mintha nem lenne értelme, pedig van neki, mivel senki nem tudja, hogy mi az - csak te és akiknek elmondod (és megjegyzi xD). Hát nemtom, én nyulam Ábel, az csak egy sima embernév. Kutyának szerintem nem kell ilyen Morzsa, Zsömle, ilyesmi erőltetettek. Ha találnál vmi jót, akkor lehet az is, de szerintem a Soleus különleges, így biztos hogy senki kutyáját nem hívják :D Akkor keress neki a köz számára is érthető nevet, ha neked ez fontos valamiért. Sztem nem oszt, nem szoroz.
2016. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!