Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapja örökbe fogadtam egy...

5 hónapja örökbe fogadtam egy öreg kutyust a menhelyről. Nem lehet tudni, pontosan hány éves, de körülbelül 10 lehet. Öt hónap után is egyfolytában bepisil. Hiába pisil kint is, egy órára rá, hogy felviszem, bepisil. Hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
Nőstény, sterilizálva van, és többször is műtötték emlődaganattal. Amúgy nagyon életvidám, játékos, minden rendben van vele, csak egyfolytában bepisil.Nem álmában, öntudatlanul csinálja, lehet, hogy csak annyira megszokta a menhelyen, hogy ott végezte a dolgát, ahol evett s ahol aludt, hogy már nem tudja leszokni?
2016. dec. 20. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet szervi oka is, nem tudja visszatartani... Néhány kutya inkontinenciába szenved ivartalanítás után, de erre van gyógyszer, s nem is drága.
2016. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, elvittem az állatorvosoz, de ő azt mondta, hogy teljesen egészséges.
2016. dec. 21. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bent rajta kapod a pisilésen szidd meg lent viszont dicsérd érte hátha segít. Jutalmazd játékkal finom falattal vagy simivel amelyiket a legjobban szereti.
2016. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!