Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyestkutya - jó ötlet tartani?

Nyestkutya - jó ötlet tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnék (nem most, sokkal később) nyestkutyát tartani, nagyon megtetszett ez a kutyafajta.

Olvasgattam róla Wikipédián, és ott azt írják, többnyire vadon élő fajta, éjszakai állat.

Jó ötlet lenne egy ilyet házikedvencként magamhoz vennem? Hol lehetne beszerezni?

A lehetőleg PONTOS válaszokat előre is köszönöm. :)



#kutyatartás #nyestkutya #nyestkutya tartása
2016. dec. 21. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem is van gepárdom, itt dorombol az ölemben, a legjobb cicafajta <3 Én a Józsefvárosi piacról rendeltem.
2016. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem, nem jó ötlet. Akármennyire cuki, ez egy vadállat. Nem házikedvenc, hiába lenne olyan csudiszupi móka, ha lenne otthon.

Ezen rágd át magad: [link]


Illetve volt már gyakorin egy kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__4707844-m..

2016. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
100%
Nem tarhatod, mert invazív faj és tiltja a törvény. Egyébként sem való házikedvencnek, egyszerűen az ösztönei nem teszik erre alkalmassá. Magának való és éjszakai állat. Elég régóta tenyésztik a szőrméjéért, tehát a lehetőség adott, mégsem vált házikedvenccé, mert nem működik a dolog.
2016. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy ez nem kutya? Csak a neve kutya, de semmi köze a kutyákhoz.
2016. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem repülőkutyám volt, de a flexije mindig beleakadt az elektromos vezetékekbe. Illetve a hotdogot is próbáltam, de nagyon büdös volt egy hét után. Ezek az egzotikus kutyafajták nagyon macerásak.
2016. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!