Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le erről?

Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves tacsink és bent alszik.Napközben sokszor kint van.Az ágyunk előtt van a helye.A probléma az lenne,h közvetlen a helyére pisil és bele is fekszik.Rendszeres időközönként ki is viszem pisilni.Már kezdem unni,h állandóan mosni kell a helyét.Van valami ötlet,h miként szoktassam le erről?
2016. dec. 22. 11:25
 1/2 anonim válasza:
0%
Legyen mindig kint egy darabig. Ebben a hidegben odafagy a vizelet, így szerintem leszokik róla.
2016. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hozzánk nemrég került kiskutya,így meg kellett tanítani a szobatisztaságra. Egyszerű a módszer, nekem megszokta azt hogy minden kaja után kimegyünk,meg persze nap közbe is kiengedem néha. Rá kell parancsolni,határozottan nem kiabálva én például "kifelé". Kint pedig mondom neki hogy pisiljél,így ez berögződött neki.Ha elvégzi a dolgát nagyon nagyon meg kell dicsérni.Ha bent rajtakapod akkor azonnal ráparancsolsz, "kizavarod" ha elvégzi megdicséred. Nálunk bevált 10hetesen egész estét kibírja a szobába nem pisil,kakil be.Napközben ha nem tud kimenni akkor pedig az ajtó előtt végzi el amiből látszik hogy kiment volna. De minél idősebb a kutya annál jobban tudja visszatartani.
2016. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!