Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fulldoklik a kutyám mit...

Fulldoklik a kutyám mit tegyek? Ma megfürdedtük és utána kezdte el csinálni de egész nap pedig szoba kutya ez mitől van?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 19:18
1 2 3
 11/24 Duenna ***** válasza:
100%
Van ügyeletes állatorvos, azt kell megkeresned a neten, és felhívni, ő majd megmondja, hogy mit kell csinálni és hova vigyétek. Vagy ha sürgős, akkor lejön házhoz.
2016. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom helyileg merre tartózkodsz, de például itt van budapesti ügyelet: [link]

Ha esetleg vidéki vagy akkor hívd fel az állatorvosod, mond el mibaja a kutyádnak és segíteni fog.

2016. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp àllat orvos. Fűrdetés és szàrìtàs közűl nem sikerűlt valami. Esetleg sampont vagy màst nyelt. Akàr lehet gyulladàs is ami nyàkot termel ami irritàlja de nem tudja felköhögni.
2016. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
szlovakiaban lakunk egy faluba ilyenkor sehova nem tudom el vinni .
2016. dec. 22. 20:45
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért kellett volna napközben elvinned!

vagy legalább felhívni egy orvost!

Amúgy kövezzetek meg, de én ezt nem hiszem el. Minden ilyen sztorinak az a vége, hogy a falu hátuljában laknak a bekötőúttól még két napi járóföldre, és nincs orvos. De internet, meg gyakorikérdések az van.

2016. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
és erről én tehetek jézzusom reggel semmi baja se volt utána pedig nem is csinálta aztán este megint el kezdte .
2016. dec. 22. 20:49
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben nem ezt írtad. Ne magyarázkodj mostmár. Nézz a neten egy éjszakai állatorvosi ügyeletet és telefonálj oda. Nem kell elvinned, csak telefonálj, kérdezd meg, adhatsz-e neki valamit, vagy mégis mire tippelnek.
2016. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
fel hivtuk mondtam hogy lehet hogy sampont nyelt azt mondta nem nagy gond hogy nincs annyi mérgező anyag a sampomba hogy ki fogja hányni .
2016. dec. 22. 21:26
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha te 5 percenként fuldokolnál, mit csinálnál kérdező? Várnál pár napot hátha tényleg megfulladsz?
2016. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell legalább telefonon felhívni egy ügyeletes állatorvost, aki fel tudja mérni, mekkora a baj, és elmondja, mit tegyél. Neten, képzetlenül mi maximum szurkolni tudunk, de azzal nem sokra mész.
2016. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!