Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorkimnak adhatok nyers...

Mini yorkimnak adhatok nyers egész sárgarépát? Most 5 hónapos.

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 19:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem tenyészteni vettem.Minden testvére is törzskönyves, ő picike mini manóka.Attól még van papírja, a kettő nem zárja ki egymást,de nagyokos vagy,Érdemben a répához nem tudtál hozzászólni,mert csak azért jöttél,mert neked biztos giga méretű nag yorkid van :D Tetszik, ha nem , Micike egy minike.
2016. dec. 23. 20:48
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Igazából az zavar, hogy mennyire retardált gazdája van Micikének :-/
2016. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jelentettelek a moderátornak! Milyen jogon beszélsz te így rólam? Segítséget kértem répa ügyben, ti meg belémálltok.Szégyelljétek magatokat!!
2016. dec. 23. 20:58
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Linkeld már a tk-t. Attól hogy alulfejlett lehet törzsköves de hogy nem írja a tk-ban hogy "mini" az fix...szegény tenyésztő...
2016. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Válogasd már meg a szavaidat és a felém intézett stílust kiscsillag!Nem őriztünk együtt libát.Majd ha az étkeztetési kérdésemre érdemben normálisan válaszolsz, esetleg beszélhetünk másról is.Addig magasól teszek a véleményedre
2016. dec. 23. 21:13
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
:))
2016. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

"Ha törzskönyves, akkor valószínű alulméretes, de ettől a tenyésztő kiváltotta a tk-et, viszont tenyésztésbe nem vonható az egyed. Vagy ami a másik verzió vmi okos szaporító hamis tk-t állított ki."


Ha nem vetted volna itt leírtam azt a verziót, hogy törzskönyves alulméretes kutya. De nyugodtan támadj neke!!! De attól, mint fajta nincs mini yorki, csak alulméretes/kisnövésű yorki.


A répára is válaszoltam, ugyanis az első válaszoló is én voltam!!! És nem nem giga yorkim van hanem beaglem és németjuhászom. Szép estét nem rossz indulatból linkeltem az oldalt, csak sok ember (nem feltétlenül te) tévedésben él. Mert vannak ugyan fajták amiknek van mini verziója, de a yorki nem az. (És erre a szaporítók rájátszanak sajnos)

Még 1x bocsi nem akartalak megsérteni.

2016. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1%

Kiírtak egy kérdést. Mily érdekes, a válaszolók 99 %-a megakadt az első szónál, ami a szeme elé került.

Ajánlom elolvasni az etikettet a GYK-nak. Zanzásítva a lényeg: a kérdésre válaszolj !

Boldog karácsonyt !

2016. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Látom neked is sikerültXD (én a kérdésre is válaszoltam, de mellette bocsánat, hogy megemlítettem, hogy hivatolosan nincs ilyen fajta, ez nem von le a kutya értekéből)
2016. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Az van beleírva a törzskönyvébe hogy MINI YORKI??? Véletlen nem az hogy yorkshire terrier?
2016. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!