Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Második randin minimum a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Második randin minimum a csók" - Ez most komoly? Miért kell ezt "kötelező dogma"-ként kezelni?

Figyelt kérdés

Ki találta ezt ki? És miért van az hogy mindenki birkaként ezt fújja, amolyan "kötelező" jellegűen. És ha valaki nem teszi meg másodjára akkor elvileg "fatökű" meg "lúzer" meg "biztos nem akar semmit", meg ilyen marhaságok...


De könyörgöm, mikor életedben másodjára látsz valakit? Még ha feltételezünk is rövidebb netes ismerkedést előtte, ez akkor is nagyon rohanás. Ez így pont a lényeget veszi el. Ez így kapkodás, és van egy ilyen "siessünk má' me' ha nem vagyol eléggé tökéletes akkó' takaroggyá' me' sietek me' csak"


Illetve sok helyen olvasható, hogy mindent a férfinek kell csinálni - a nő dolga a semmi, ücsörögjön mint a királynő és lesse háy hibát követ el a csávó és ha túl sokat akkor dobja ki. Felelősség természetesen aránytalanul 100-0%-ra elosztva a srác "javára". Bármi baj van arról csak a srác tehet, hiszen neki KELL mindent csinálni, mert "ő a férfi".


Ez így egy őrület. Miért kell kapkodni? Sokak szerint 1 hét(!!!) alatt le kell rendezni mindent szinte... De akkor mi marad későbbre? Hol marad a kellemes várakozás? Miért nincs jelentősége olyan dolgoknak, mint pl. első kézfogás? Hol maradnak a "klasszikus" dolgok? Séták a holdfényes éjszakában? Egymásnak támaszkodva nézni a naplementét?


Jó irányba haladunk? (???) Nem tudom ez a materialista szemlélet mennyire jó.



#materializmus #nyers #kapkodás #szánalmas az egész #az ördög uralkodik
2016. ápr. 1. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

"De könyörgöm, mikor életedben másodjára látsz valakit?"

Te mégis mi a fenéről beszélsz???


1) Első randin kell az első csók!

2) Randizni azzal megyek el, akit ismerek és össze akarok vele jönni! Nem vaktában ismeretlenekkel!

2016. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Próbálj meg elmenni egy randira valós életben, és majd meglátod, hogy adja magát a dolog.

Én is felhúznám magam, ha csak netes tanácsokat olvasnék a randizás világáról, és nem tudnám őket pozitív élményekhez kötni...

2016. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két különböző dolog ismerőssel és kvázi ismeretlennel randizni. De amúgy sem hiszem hogy ahhoz kéne igazodni hogy mások mit gondolnak.
2016. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 - Sajnos számít mit gondolnak mások. Valószínű aki ott van veled ő is úgy gondolhatja, mint a "többség" és akkor kötelező a második alkalommal...


#2 - Randi alatt mit értesz? Pontosabban mit kell érteni? Én találkozóknak hívtam őket régen. Sajnos az a klasszikus étteremben feszengős változat nekem nem ment sose :( Pozitív élmény nemigen van csók témában, csak negatív.


#1 - ELSŐRE??! Ez elég őrült dolog. Ennyi idő alatt nem tudnak kifejlődni az érzelmek.

2016. ápr. 1. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
A materializmusnak ehhez mi köze?
2016. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen más olyannal randizni, akit már ismerünk egy ideje amúgy is, és fokozatosan alakult úgy a kapcsolatunk, hogy több legyen köztünk barátságnál, és más olyannal, akit frissen ismertünk meg eleve társkeresési céllal. Én az első verziónál mondom azt, hogy már akár az első randin is belefér a csók, de a második verziónál lehet, hogy jóval tovább várok ezzel, mert nem jók a tapasztalataim, így az idegenekkel óvatosabb vagyok. De mindenki más.
2016. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem is tudtam erről a szabályról. Szerintem nincs kötelező dolog, adja magát, hogy mikor csókolózik valaki randin. A nő nem csak ücsörög mint egy királynő. Ha komolyan gondolja a randit, akkor valószínűleg előtte órákat készült és csak úgy mint te baromira ideges. Amelyik meg tényleg flegmázik vagy tesztelget azt ott is kell hagyni.
2016. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én már életem első randiján csókolóztam.. nem volt ismeretlen mert a lelkének egy darabját már ismertem és beleszerettem. kb 3 hónap ismerkedés után találkoztunk. semmi sem kötelező, pl azt is mondják,hogy a 3. randin le "kell" feküdni de én sosem adnám magam ilyen könnyen
2016. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shaddark ***** válasza:
68%

Szerintem ez célfüggő. Utolsó előtti 6 randimon mindegyiken volt csók első alkalommal, mert olyan nőkkel voltam akiktől komolyra nem akartam semmit. Ebből háromszor a nő kapott le engem mert elértem náluk ezt.


Akivel most járok randizni, azzal kétszer találkoztam eddig és nem járunk még ott. Mert számomra fontosabb hogy megismerjem és eldöntsem hogy valóban alkalmas-e arra hogy komoly kapcsolatba kerüljek vele, ezért az ismerkedés számomra most fontosabb mint a nyáladzás :)

2016. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ez egy visszajelzés, hogy jól sikerült, és lesz egy harmadik. Persze nem baj, ha már az elsőnél van. Sőt!
2018. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!